meble loft

Cześć, mam na imię Ada, już od kilku lat moim miastem jest Warszawa. Tutaj przyjechałam na studia i postanowiłam zostać na dłużej. Problem jednak polega na tym, że już od pięciu lat mieszkam w jednym pokoju, w którym przez okres studiów nie zmieniałam zupełnie nic.

Meble loft to mój numer jeden

meble loftTen pokój to totalny bałagan. Wydaje mi się, że czas coś w nim zmienić. W końcu, ja też się zmieniłam. Poza tym wygląda na to, że zostanę w tym mieszkaniu jeszcze na długo, dlatego też za zgodą właścicielki zdecydowałam się na totalny remont mieszkania i wymianę mebli. Od kilku miesięcy pracuje w bardzo fajnej firmie, gdzie zarabiam całkiem niezłe pieniądze, dlatego też mogę pozwolić na odrobinę szaleństwa, szczególnie w kwestii doboru mebli i tak w oko wpadło mi kilka modeli, które szczerze mówiąc różnią się między sobą tylko subtelnymi różnicami. Pierwsze z nich, można powiedzieć mój kandydat numer jeden to klasyczne meble loft, jednak równie mocno podobają mi się meble indyjskie. Wiecie one naprawdę są do siebie bardzo podobne, jednak te meble loft mają taki bardziej surowy charakter, natomiast meble indyjskie, jak się sami domyślacie, mają te taką egzotyczną nutę. No i jest jeszcze jeden model mebli, czyli tak zwane meble kolonialne… Ostatnio nawet trafiłam na jakąś stronę, na której napisane było meble kolonialne, wyprzedaż… Chyba powinna to sprawdzić. Eh Warszawa, to duże miasto, troszkę będę musiała się najeździć, żeby znaleźć te jedne i najwspanialsze meble do mojego nowego, pełnego charakteru pokoju.

Tylko jeszcze muszę zdecydować, który model to będzie. Może powinnam skusić się na te meble kolonialne? Skoro jest jakaś wyprzedaż, czemu nie?! Możecie napisać mi, co myślicie, a może nawet pomożecie mi w podjęciu tej trudnej decyzji. Pozdrawiam serdecznie, cześć!!