prowadzenie księgowości

Prowadzę salon fryzjerski. Moja obecna księgowa zaszła w ciąże i poinformowała mnie żebym powoli rozejrzała się na nową firmą rachunkową. Firma rachunkowa, z której obecnie korzystałam zapewniała mi wysoką jakość obsługi. Byłam zadowolona z usług pani Karoliny.

Księgi rachunkowe są bardzo ważne w przedsiębiorstwie

prowadzenie księgowościMogę zostać nadal w tej firmie, tylko że solidne prowadzenie ksiąg rachunkowych w Warszawie przejęłaby Milena. Jeżeli taki rozwiązanie mi nie pasuję mogę poszukać nową firmę rachunkową. Rachunkowość przedsiębiorstw jest prawidłowo wykonywane przez firmę rachunkowa i nie uśmiecha mi się szukanie nowego biura, którego nie znam. Postanowiłam zdecydować się na panią Milenę. Jak Moja księgowa urodzi i wróć do pracy wówczas wrócę do niej ze wszystkimi dokumentami. Postanowiłam nie zmieniać firmy także z finansowego powodu, firma rachunkowa poza profesjonalną obsługą zapewnia mi także tanią księgowość. Tania księgowość jest dla mnie ważna ponieważ w mojej branży nie zawsze mam wielu klientów. Czasem w zależności od pór roku mam niej przychodów i ciesze się, że prowadzenie księgi przychodów i rozchodów nie jest bardzo drogie. Dodatkowo nie muszę się martwić o terminy na pewne rozliczenia. Biuro rachunkowe, z którego korzystam o wszystko dba i wszystkiego pilnuje. Dla mnie to spore ułatwienie ja mogę zająć się na swojej pracy i nie muszę bawić się żadne papierkowe rozliczenia. Mój salon znajduje się w miejscowości Warszawa. Firma rachunkowa jest nie daleko mojej firmy. To tak właśnie poznałam się z panią Karoliną. W trakcie obcinania włosów powiedziała mi o swojej pracy i zaproponowała mi prowadzenie księgi przychodów i rozchodów.

Polubiłyśmy się także prywatnie i mamy ze sobą kontakt. Ja już mam dziecko w wieku pięciu lat. Karolina będzie po raz pierwszy wszystko przeżywać. Już zaproponowałam jej swoją pomoc.