świetliki z poliwęglanu

Właśnie kończę budowę nowego osiedla. Zostały mi jeszcze szczegóły do wykonania, ale będę do tego potrzebował firmy do współpracy. Przy każdym wejściu do bloku chcę zamontować daszek z poliwęglanu, ponieważ jest to praktyczne rozwiązanie.

Świetliki z poliwęglanu – kto zamontuje?

świetliki z poliwęglanuPoza tym wiem, że płyty poliwęglanowe doskonale nadają się na zadaszenie miejsc na samochody i także tego typu rozwiązanie wprowadzę. Od znajomego wiem, że poliwęglan lity świetnie będzie się nadawał. Wiedzę jako taką posiadam, potrzebuję tylko firmy, która zapatrzy mnie w materiały. Ponadto na dachach są już zamontowane estetyczne świetliki z poliwęglanu, więc zdecydowałem, że odezwę się do faceta, który je montował. Okazało się, że ten facet ma niezbędne materiały i po kosztach może mi zamontować każdy daszek z poliwęglanu. Bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ zaoszczędzę sporo pieniędzy, dzięki czemu będę mógł zakupić płyty poliwęglanowe do zadaszenia miejsc parkingowych w danym obszarze. Facet mi polecił poliwęglan kanalikowy, który jego zdaniem będzie najlepszy. Dzięki temu każdy daszek z poliwęglanu będzie się doskonale prezentował. Ostatecznie jak mnie podliczył, to okazało się, że taki daszek poliwęglanowy wraz z robocizną wyjdzie mi o wiele taniej niż jakbym zatrudnił jakąś firmę. Dobiliśmy targu i następnego dnia facet zaczął działać. Przywiózł poliwęglan kanalikowy, z którego miały powstać wszystkie zadaszenia. Już pierwszego dnia jego pracy powstał pierwszy daszek z poliwęglanu i przyznam, że bardzo dobrze to wyglądało.

Ten daszek z poliwęglanu doskonale pasował do całości budynki i tworzył z nią całość. Tak zaskakującego efektu się nie spodziewałem. Facet zna się na rzeczy i wie co robi. Dzięki temu już niebawem będziemy mogli oddawać klucze do pierwszych mieszkań. To był dobry biznes.