Nasza placówka jest jedną ze znanych w mieście. Prowadzimy interes rodzinny, który zarządzany jest w sposób doskonały przez mojego ojca. Jestem stomatologiem i uwielbiam swoje zajęcie. W przyszłości będę zarządzał naszą placówką.

Pacjentowi bardzo podobają się licówki

licówki krakówZgłasza się do mnie wielu pacjentów z różnymi sprawami. Zajmuję się również stomatologią estetyczną i głównie na tym się skupiam. w naszej placówce tylko ja wykonuję tego typu zabiegi, ponieważ posiadam odpowiednie kwalifikacje. Trafiają do mnie ludzie z polecenia i mam dość pokaźną listę stałych klientów. Jakiś czas temu zgłosił się do mnie młody chłopak, który chciał mieć licówki kraków na kilku zębach. Umówiłem się z nim na wizytę, żeby ocenić sytuację oraz podjąć odpowiednie kroki. Po przeglądzie całego uzębienia zgodziłem się z decyzją klienta i zapisałem go na zabieg. Dzięki temu chłopak odzyska piękny uśmiech który po wypadku nie wygląda już tak samo. Zapisałem go najszybciej jak było to możliwe. Na miejscu jednak jak był wziąłem odlew zębów, żeby na tej podstawie przygotować licówki kraków. Przy kolejnej wizycie będziemy mogli zająć się przygotowaniem jego jamy ustnej do zabiegu. Chłopak, który się do mnie zgłosił jest bliskim znajomym jednej z moich pacjentek. Opowiedziała mi o nim jak przyszła na wizytę. Cieszę się, że to właśnie do mnie zgłosił się ten człowiek i to ja mogę mu pomóc. Wykonam ten zabieg na najwyższym poziomie i wiem, że chłopak wyjdzie z mojego gabinetu zadowolony. Zresztą jak każdy z moich pacjentów.

Zabieg został przeprowadzony tak jak się tego spodziewałem. Pacjent był bardzo cierpliwy i dobrze mi się z nim pracowało. Teraz posiada bardzo ładny uśmiech, który eksponuje bardzo często. Lubię pomagać ludziom i widzieć ich uśmiech.