Zwykłe zegarki są powoli wypierane przez modele, które proponują nam ogromną ilość funkcji. Chodzi tutaj o popularny dziś smartwatch, który ma nam naprawdę sporo do zaoferowania. Z tego typu sprzętu zazwyczaj korzystają osoby aktywne, ponieważ zegarek taki pozwala na zainstalowanie ogromnej ilości aplikacji sportowych, śledzących naszą aktywność.

Jaki zegarek wybrać?

garmin vivoactiveJeśli zależy nam na tym, aby nasza sportowa aktywność była na bieżąco monitorowana, postawmy na model specjalnie do tego przeznaczony. Doskonałym wyborem okaże się Garmin Vivoactive, który został stworzony specjalnie z myślą o osobach aktywnych. W cenie zegarka dostajemy model z odbiornikiem GPS o wysokiej czułości. Niestety niektóre sportowe zegarki są zaprojektowane w taki sposób, że w pełnym słońcu nie jesteśmy w stanie przeczytać tego, co umieszczone jest na tarczy. Z zegarkiem Garmin Vivoactive ten problem nie będzie nas dotyczył. Wszystko za sprawą ekranu o wysokiej rozdzielczości, który zagwarantuje nam świetną widoczność w każdą pogodę. Dodatkowo model informuje nas o nowych powiadomieniach z telefonu. Wystarczy tylko, że sparujemy te urządzenia. Kolejną zaletą wyżej wspomnianego modelu jest dobra bateria. Korzystając z funkcji GPS możemy cieszyć się z funkcjonalności zegarka aż 10 godzin. Jeśli jednak korzystamy tylko i wyłącznie z funkcji zegarka oraz śledzenia aktywności, to bateria potrafi wytrzymać nawet trzy tygodnie. Mało tego – model może pochwalić się również wodoszczelnością przy zanurzeniu aż do 50 metrów, więc bez problemu możemy w nim pływać.

Jeśli szukamy inteligentnego zegarka sportowego, Garmin Vivoactive będzie świetną propozycją, która bardzo dokładnie będzie śledziła naszą aktywność. Dzięki temu prostemu gadżetowi będziemy mieć dostęp do pełnych statystyk i z łatwością zrealizujemy swoje założenia.