showroom laminam

Od kilku lat jestem przedstawicielem handlowym firmy zajmującej się sprzedażą i produkcją płytek ceramicznych. Ostatnio nasz szef zapowiedział nam, że wchodzimy w sprzedaż nowego produktu, a są nim płyty wielkoformatowe marki Laminam. Z tego tytułu wszyscy przedstawiciele handlowi zostali wysłani do Warszawy na szkolenie, mające nas zapoznać z nową ofertą.

Warto było odwiedzić Showroom Laminam

showroom laminamNa szkoleniu dowiedzieliśmy się czym są spieki kwarcowe, będące podstawowym surowcem do produkcji płyt wytwarzanych przez firmę Laminam. Zaproszono nas także do Showroomu Laminam, by obejrzeć potencjał tworzywa. Stylowy Showroom Laminam Warszawa to stała ekspozycja, w której zaaranżowano wnętrze za pomocą płyt wykonanych ze spieków kwarcowych, w ten sposób zrobiono posadzki kamienne, blaty kuchenne, elewację ścian zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, a także fronty szafek. Ciekawym pomysłem były osłony doniczkowe dla kwiatów i krzewów stojących przed budynkiem. Spieki kwarcowe wyglądem bardzo przypominają płyty z naturalnego kamienia z tym, że są dużo cieńsze, co z pewnością jest ich dużą zaletą. Łatwiej będzie materiał przetransportować. Warto napomknąć, że to iż płyty są cieńsze nie oznacza, że są też mniej trwałe, gdyż posiadają one wszystkie cechy fizyczne jak odporność na temperatury, UV, ścieranie itp., co płyty wykonane z naturalnego kamienia. Bardzo spodobał mi się ten produkt, a to dobrze gdyż łatwiej sprzedać coś co Ci się podoba. Moim zdaniem najlepiej płyty ze spieków kwarcowych prezentują się jako elewacja budynku bądź posadzki kamienne.

To było naprawdę ciekawe szkolenie, na którym dowiedzieliśmy się co nieco o technologii produkcji, samej firmie oraz możliwościach płyt Laminam. Sprzedaż zaczynamy od przyszłego miesiąca, mam nadzieję, że pozostaniemy z tym produktem na dłużej.