plisy

Zdecydowałem się, że przeniosę swoją firmę do Szczecina. Tutaj jest o wiele większy rynek i na pewno będę miał o wiele więcej zleceń. Znalazłem doskonały lokal w centrum Szczecina, który zdecydowałem się kupić na wyłączność.

Plisy na parterze

plisyDocelowo planuję zostać na stałe w Szczecinie, dlatego wynajmowanie czegokolwiek nie wchodziło w grę. Lokal był doskonały, jednak zdecydowałem, że muszę zamontować rolety zewnętrzne, ponieważ jest to dodatkowe zabezpieczenie i takie rolety zdecydowanie są mi potrzebne. Oczywiście w biurach planuję zamontować ładne plisy szczecin, ponieważ lokal jest parterowy a okna wychodzą na ulicę. Takie plisy w biurze zdecydowanie podniosą komfort pracy moim pracownikom. Znalazłem firmę, która produkuje rolety zewnętrzne oraz wykonuje ich montaż w cenie zakupu. Pojechałem do tego przedsiębiorstwa i zamówiłem interesujące mnie rolety na wymiar. Wybrałem również plisy w kolorze piaskowym, ponieważ jest to neutralny kolor i biuro będzie doskonale się prezentowało. Na montaż umówiłem się już następnego dnia. Ucieszyłem się, że tak szybko będę miał zamontowane rolety zewnętrzne w moim lokalu oraz plisy we wszystkich biurach. Jak już pracownicy wykonają montaż to zacznę sprowadzać na miejsce cały swój sprzęt. Pracownicy od poniedziałku przenoszą się do Szczecina, więc jak przyjadą na miejsce, bo będą mieli już przygotowanie wszystkie stanowiska pracy. Jestem przekonany, że rolety na pewno im się spodobają i będzie im się komfortowo pracowało. Na koniec pracy będziemy zaciągać rolety zewnętrze w budynku, które są zamontowane wszędzie.

Mój nowy lokal będzie idealnie przygotowany do prowadzenia działalności i jestem przekonany, że w Szczecinie odniosę o wiele większy sukces. Jest to duże miasto i dale wiele możliwości. Na pewno się uda.