Świecące ciepłym światłem girlandy ocieplą każdą przestrzeń. Są to specjalne łańcuchy z żarówkami LED. W specjalnych sklepach jest możliwe zamówienie girland, o różnych kolorach i długościach, jak i takich które wykonane są na zamówienie. Girlanda z żarówek wymaga także specjalnego zamontowania, które może nastręczać niewielkich kłopotów. 

Jak zamontować girlandę z żarówek?

oryginalna girlanda z żarówekGirlandy mogą przybierać różne formy. Mogą to być zarówno łańcuchy, w których zamontowane są kolorowe żarówki, ale możliwe jest także zamówienie girland z innymi świecącymi elementami, takimi jak na przykład świecące trójkątne elementy. Mogą one być zawieszone pionowo, jak i poziomo. Rozmiary żarówek w girlandach również mogą być różne – mogą to być zarówno małe i duże światła. Taka girlanda nada naszej przestrzeni niesamowity klimat i sprawi że miejsce to stanie się o wiele bardziej przytulne. Najczęściej wykorzystywana jest jako element dekoracji ogrodu. Oryginalna girlanda z żarówek wymaga specjalnego wykonania pod specjalne zamówienie. Na rynku dostępni są producenci girland, którzy wykonają taką dekorację na wymiar. Dość trudnym zadaniem jest także zamontowanie takiej girlandy – wymaga to zastosowania specjalnego systemu haczyków i zawieszek. Warto poszukać firmy, która wykona dla nas taką usługę. Dobrze także zwrócić uwagę także na wytrzymałość takiej girlandy – najlepiej gdy żarówki w girlandzie mają odpowiednią osłonę, odporną na wiatr i chroniącą ją przed ewentualnym rozbiciem. 

Na rynku dostępnych jest wiele firm, oferujących oryginalne girlandy z żarówek. Niektórzy producenci będą w stanie także pomóc nam w zamontowaniu takiej dekoracji, tak by była jak najbardziej wytrzymała. Możemy wybierać girlandy o różnym natężeniu i kolorze światła, jak i takie które posiadają specjalne osłonki, chroniące je przed rozbiciem.