Mieszkanie w domkach jednorodzinnych ma swoje plusy i minusy. Do zalet należą oczywiście ogromne przestrzenie w pomieszczeniach, ogrody i pełną swobodę. Do wad – fakt, że nigdzie na ulicach nie ma żadnych placów zabaw ani bramek. Wszystko trzeba organizować samemu.

Prośba dotycząca małych bramek do gry w piłkę

małe bramki do piłki nożnej dla dzieciMoi synowie od dłuższego czasu wiercili mi dziury w brzuchu odnośnie jednej rzeczy. Twierdzili, że oczywiście mogą oni grać w piłkę w taki sposób, że bramki układają sobie z patyków spadających z drzew. Niestety rodzi to wiele konfliktów dotyczących tego, czy gol powinien być uznany, czy też nie. Twierdzili, że idealnym rozwiązaniem byłby zakup małych bramek do piłki nożnej. Przedstawili mi cały zarys tej inwestycji – bramki miałyby być trzymane w garażu, ich ceny nie były wysokie, wystarczyło, bym zadzwonił pod podany przez nich numer i zamówił. Uznałem, że warto wynagrodzić cały ich wysiłek. Wziąłem telefon i wybrałem numer. Faktycznie dodzwoniłem się do firmy sprzedającej małe bramki do piłki nożnej dla dzieci. Okazało się, że moi synowie dzwonili już wcześniej by ustalić, jaka jest najniższa możliwa cena za dwie małe bramki. Krztusząc się ze śmiechu złożyłem zamówienie i spytałem, na jaki numer konta mam przesłać należność za produkty. Firma świetnie wywiązała się ze swojego zadania – okazało się, że przysłane bramki były naprawdę dobrej jakości, zaś kurier przyjechał w podawanym przez nich terminie. Nie pozostało mi już nic innego, jak podziękować za współpracę i przekazać bramki dzieciom.

Wcześniej wydawało mi się, że moi synowie nie robią niczego poza grą w piłkę w ogrodzie. Okazało się, że tak naprawdę dopiero teraz zaczęli na poważnie zajmować się tym sportem. Widziałem, ile radości im w ten sposób sprawiłem. Byłem zadowolony ze swojej decyzji.