Różnorodność tego typu odzieży, zarówno damskiej, męskiej, czy dziecięcej – jest zaiste ogromna. Wchodząc do sklepu odzieżowego możemy mieć nie lada kłopot w wyborze odpowiedniego wzoru, czy kroju. Jeśli nawet jest tak, że kroje niewiele się między sobą różnią, to nadruki już tak.

Wysoka jakość nadruków na koszulach z różnych włókien

Koszulki z nadrukiem wysokiej jakościPlanując zakup odzieży z nadrukiem, warto zapoznać się z ich jakością, oraz ewentualną eksploatacją takiego ubioru. Trzeba pamiętać, że źle zrobiony nadruk może w trakcie prania uszkodzić całą koszulę. Choćby była ona uszyta z najlepszych materiałów, jeśli nadruk nie będzie spełniał norm jakościowych, taka koszulka nie będzie się dobrze nosić, a wręcz przeciwnie. Koszulki z nadrukiem wysokiej jakości warto kupować u sprawdzonych sprzedawców oraz wszędzie tam, gdzie mamy polecony zakup. Czyli, jeśli ktoś z naszych znajomych, czy rodziny zakupił taką koszulkę i wyprał ją przynajmniej jeden raz, a nadruk na niej nie zmienił ani kształtu, ani barwy, wtedy można spokojnie zakupić to, co nas interesuje. Takie ubiory idealnie nadają się np. na prezent i raczej ważne jest, jak się zachowa taki ubiór po praniu. Na pewno nie chcielibyśmy, aby nasz prezent rozpuścił się w pralce obdarowanego. Wtedy nie miałby on o nas dobrego zdania. Wzory drukowane na koszulkach można sobie wybrać z wzornika sprzedawcy, lub poprosić o nadruk własnej grafiki, czy też samego napisu. Koszulka z napisem np. „Sto lat solenizantowi” powinna się spodobać każdemu.

Różni ludzie, różnie reagują na włókna z których są produkowane koszulki. Zanim zakupimy prezent dla ewentualnego solenizanta, warto zapytać, czy nie ma on uczulenia na jakieś włókna. Wtedy można oczywiście wybrać zupełnie inne. Rodzaje włókien są zazwyczaj wypisane na metkach.