Prawo medyczne

Rodzice nigdy nie ingerowali w moje plany na przyszłość i zawsze mnie wspierali. Dzięki temu zawsze mogę podążać swoją własną drogą, która najbardziej mi odpowiada. Od jakiegoś czasu zaczęło mnie interesować prawo medyczne i postanowiłem rozpocząć studia w tym kierunku.

Wybrałem prawo medyczne

Prawo medyczneOd kolegi wiem, że mogę podjąć pracę w różnych firmach. Na przykład firma, która oferuje ściąganie należności może potrzebować mojej pomocy. Pospisują oni przecież umowy z różnymi kontrahentami na takie ściąganie należności i wiedza, którą chcę zdobyć może okazać się niezbędne. Opieka prawna jest potrzebna w każdej firmie, ale również mogę prowadzić samodzielną działalność. Mogę przecież pracować jako prawnik dla firmy i też na takiej współpracy sporo zarobię. Perspektywy związane z tymi studiami bardzo mnie zachęciły i zapisałem się od razu. Był na początek egzamin sprawdzający, ale zdałem go bez żadnego problemu i dostałem się na prawo medyczne. Jest to oczywiście jeden z trzech kierunków, które będę studiował, ale wiem, że wszystkim na pewno sobie świetnie poradzę. Kiedy już zaczęły się studia to poznałem wiele osób. Na wykładach to nawet pojawił się facet, który oferuje ściąganie należności i opowiedział nam o swoim zajęciu. Dowiedzieliśmy się również jaka opieka prawna jest mu potrzebna i już wiedziałem, że moja przyszłość zapowiada się bardzo dobrze. Rodzice oczywiście bardzo się ucieszyli, że wybrałem prawo medyczne i są ze mnie dumni, że chcę w przyszłości oferować pomoc z prawem medycznym. Wiedzą, że poważnie myślę o przyszłości i mimo jeszcze młodego wieku jestem rozsądny.

Studia bardzo mi się podobały. Na trzecim roku to nawet miałem praktyki i pracowałem w kancelarii, gdzie prawo medyczne okazało się bardzo pomocne. Jestem zadowolony z obranej drogi życiowej. Wszystko mi się ułoży tak jak planuję.