W obecnych czasach medycyna służy nie tylko leczeniu, ale również poprawie wyglądu. Profesjonalni lekarze plastycy są w stanie wyprostować nos, powiększyć piersi, unieść kości policzkowe. Aktualnie wiele kobiet i mężczyzn decyduje się na znaczną ingerencję we własny wygląd, żeby wyglądać idealnie. Czasami zdarza się również, że takim zabiegom poddają się osoby, których aparycja zmieniła się w wyniku różnych wypadków lub choroby.

Sposoby na powiększenie ust

powiększanie ust - szczecinKobiety bardzo lubią poprawiać swoją urodę, czy to przez codzienny, klasyczny makijaż czy trwałe zabiegi. Najpopularniejszym wśród pań oraz najczęściej wykonywanym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej jest powiększanie ust – Szczecin. Zmiana wielkość warg może odbyć się na kilka sposobów. Jednym z nich jest makijaż permanentny, czyli trwałe wypełnienie ust pigmentem. Kolejny to aplikacja tkanki tłuszczowej, pobranej od osoby, która zdecydowała się na zbieg powiększający. Mamy również możliwość wszczepienia implantów, jest to już jednak zabieg operacyjny, obarczony pewnym ryzykiem. W przypadku takiej operacji może powstać asymetria, a w jeżeli decydujemy się na użycie implantów tymczasowych, zabieg trzeba regularnie powtarzać. Do najpopularniejszych zabiegów powiększania ust należy wstrzykiwanie kwasu hialuronowego. W tym wypadku musimy pamiętać, że dla podtrzymania efektu trzeba go powtarzać co kilka miesięcy.

Zabiegi powiększające usta, jak każde działania, obejmujące ingerencję w ciało, mogą wywołać skutki uboczne, jednak zdarzają się one bardzo rzadko. Należy jedynie zwrócić uwagę, że osoby cierpiące na cukrzycę oraz choroby układu krążenia nie powinny korzystać z tego typu czynności. Natomiast panie cieszące się dobrym zdrowiem, pragnące się odmłodzić lub zmienić objętość wąskich warg mogą je wykonywać bez problemu.