Jako właścicielka dużego centrum urody i gabinetu kosmetycznego w Krakowie muszę wiedzieć  jakie trendy panują obecnie na rynku medycyny kosmetycznej i jakie zabiegi są najpopularniejsze. Wiedza ta jest mi potrzebna do tego by oferować moim klientom najlepszą jakość usług, które są obecnie popularne i działają.

Oferujemy szeroki wybór zabiegów wyszczuplających

zabiegi wyszczuplające w KrakowieOstatnio czytałam, że wiele Polek decyduje się na zabiegi wyszczuplające i szukają ciekawy efekt na pozbycie się zbędnych kilogramów. Przyznam, że zabiegi wyszczuplające w Krakowie są dość popularne i coraz więcej klientek przychodzi do nas właśnie w celu wyszczuplenia jakichś partii ich ciała. Dlatego też ciągle staramy wprowadzać nowe metody pozbywania się zbędnej tkanki tłuszczowej, tak by nasze klientki miały duży wybór. Wśród klientek są naprawdę różne osoby i mają one inne potrzeby i oczekiwania wobec takich zabiegów. Są w końcu np. zabiegi, które nie są komfortowe i czasami nawet trochę bolą, a więc musimy oferować też takie usługi, które pozwolą wyszczuplić ciało, a nie będą w ogóle odczuwalne (nawet jeżeli taki zabieg może nie mieć aż tak widocznych efektów). Również pod względem cenowym trzeba dbać o to by mieć różne opcje do wyboru. Bardzo dużo zabiegów, również tych wyszczuplających trzeba powtórzyć kilka razy by efekty były bardzo widoczne. A jako, że każdy klient jest inny to ilość potrzebnych zabiegów również jest bardzo indywidualną kwestią.

W naszym centrum posiadamy najwyższej klasy sprzęt to tzw. liposukcji niechirurgicznej i choć zabieg jest ten bardzo drogi to najwięcej klientek z problemem cellulitu decyduje się na zabieg z użyciem tego urządzenia. Jest to bardzo nieinwazyjny zabieg, który daje spektakularne efekty, więc właściwie ilość klientów nie powinna mnie dziwić. Ale inne zabiegi takie jak np. wyszczuplające masaże też cieszą się u nas popularnością.