Moja siostra miała niedawno urodziny. Ja jak zwykle nie wiedziałam, co mogę jej kupić z tej okazji. W sumie siostra urodziła w tamtym roku pierwsze dziecko i od tej pory nie może wrócić do swojej wagi. Nie jest zadowolona z tego powodu.

Zabieg ujędrniający ciało

doświadczona kosmetyczka w SzczecinieDoszłam do wniosku, że dobrym pomysłem będzie jeśli dostanie ona coś tylko i wyłącznie dla siebie Chciałabym żeby znów poczuła się piękna i kobieca. Dlatego też stwierdziłam, że wykupię dla niej jakieś zabiegi ujędrniające u kosmetyczki. Wiem gdzie jest doświadczona kosmetyczka w Szczecinie dlatego pojechałam tam zapytać się o szczegóły. Kosmetyczka powiedziała, że mogą zrobić takie specjalne zabiegi dla kobiet po ciąży. Są to zabiegi typowo ujędrniające skórę na całym ciele ze szczególnym uwzględnieniem brzucha. Myślę, że dla mojej siostry takie zabiegi będę jak najbardziej odpowiednie. Wykupiłam dla niej trzy zabiegi. Kosmetyczka powiedziała, że po tych trzech zabiegach powinna nastąpić znaczna poprawa jędrności skóry. W urodziny pojechałam do siostry i dałam jej zaproszenie na te zabiegi. Była bardzo szczęśliwa z tego powodu. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tego, że sprawię jej aż tak wielką przyjemność. Siostra od razu zadzwoniła do kosmetyczki i umówiła się na najbliższy z możliwych terminów. Okazało się, że pierwszy zabieg będzie miała już za dwa dni. Na ten zabieg pojechałam z nią bo byłam bardzo ciekawa jak to wszystko będzie przebiegało.

Widać było, że w tym gabinecie kosmetycznym był najnowszy sprzęt, który jest stosowany od niedawno w kosmetyce. Kosmetyczka powiedziała, że efekty są naprawdę bardzo szybkie. Kiedyś trzeba byłoby chodzić przynajmniej dziesięć razy na takie zabiegi a teraz widać efekty już po trzech. Siostra była bardzo zadowolona z tych zabiegów.