W ostatnich dwóch latach bardzo dużo się mówi o zdrowiu i bezpieczeństwie, gdyż żyjemy w czasie pandemii. Choć dezynfekcja nie była nam nigdy obca, to teraz wszyscy jej szczególnie pilnują. To ciągle jedna z najskuteczniejszych metod ochrony przed zakażeniem.

Czym dezynfekować płaskie powierzchnie?

ecolab incidin 5lW miejscach publicznych zawsze najłatwiej się zarazić jakąś chorobą, ponieważ większość bakterii i wirusów przenosi się drogą kropelkową i jest w stanie bytować na różnych powierzchniach nawet przez kilka dni. Nosząc maseczki możemy się zabezpieczyć przed drobnoustrojami, które unoszą w powietrzu, natomiast dezynfekując dłonie uchronimy się przed zakażeniem bezpośrednim, ponieważ dłonie często wsadzamy do ust. Jednak to nie wszystko, ponieważ w celu zminimalizowania ryzyka, osoby odpowiedzialne za miejsca publiczne odkażają je specjalnymi produktami. Jednym z nich jest Ecolab Incidin 5l, który na pewno kupimy w sklepach medycznych. Jest to płyn odkażający o szerokim działaniu, w związku z czym jest polecany do stosowania w miejscach, gdzie panuje duże ryzyko zakażenia. Płyn Ecolab przeważnie jest stosowany w szpitalach, przychodniach, gabinetach lekarskich i salonach kosmetycznych. Jego składniki aktywnie działają już po kilkudziesięciu sekundach i utrzymują się przynajmniej przez kilka godzin. Szybko się wchłania i nie pozostawia smug na powierzchniach plastikowych, metalowych, szklanych czy akrylowych. Co istotne, płyn marki Ecolab jest bezpieczny i nie powoduje podrażnień w kontakcie ze skórą.

Kupując płyn dezynfekujący Ecolab Incidin w pięciolitrowej pojemności możemy sporo zaoszczędzić, gdyż kupimy go za około sto dwadzieścia złotych. Jest to jeden z lepszych środków odkażających, które cechują się wysoką skutecznością działania.