Wspólnie z mężem jesteśmy fanami podróży. W codziennym życiu jesteśmy bardzo oszczędni, po to, by mieć pieniądze na zwiedzanie świata. Dlatego też często robimy sobie weekendowe wypady do europejskich miast. Jako że zbliżał się długi weekend, tym razem postanowiliśmy spędzić go w Polsce. Mieszkając blisko gór, stwierdziliśmy że to w nich naładujemy baterie na dalsze miesiące pracy.

Weekendowy wypad do Kudowy

kudowa zdrój na weekendPracując w księgowości, nie zarabiamy z mężem mało. Mimo to jesteśmy dusigroszami, którzy wolą żyć skromnie, po to, by zwiedzać świat. Daje nam to poczucie wolności. Tegoroczny długi, majowy weekend postanowiliśmy jednak spędzić w ojczyźnie. Wyprawy zagraniczne były w tym okresie horrendalnie drogie, a że mieszkamy blisko gór, stwierdziliśmy że Kudowa Zdrój na weekend nada się doskonale. Jak postanowiliśmy, tak przystąpiliśmy do działania. Początkowo zajęliśmy się sprawą najważniejszą, czyli noclegiem. Weszliśmy na popularny portal do zmawiania noclegów i wybraliśmy bardzo ładny apartament z widokiem na góry. Nocleg jest dla nas bardzo ważny i niespecjalnie na nim oszczędzamy. Cenimy sobie higienę snu. Im bliżej było do naszego wyjazdu, tym bardziej nie mogliśmy się go doczekać. Byliśmy już w Kudowie niejednokrotnie i za każdym razem oczarowywała nas tak samo. Uwielbiamy to miasteczko, ma w sobie niezapomniany czar i wiele pięknych zakątków. Jest to idealna propozycja na weekend.

Wracając do domu po pięknym weekendzie spędzonym w Kudowie-Zdrój, było nam nieco smutno. Czas spędzony w tym górskim miasteczku będziemy wspominać jeszcze bardzo długo. Miejscowość ponownie nas urzekła, dlatego powrót do szarej rzeczywistości nie zapowiadał się łatwo. Z pewnością jeszcze nie raz odwiedzimy to miejsce, ponieważ jest przepiękne!