Jakiś czas temu zastanawiałem się nad rodzinną wycieczką. Pewnego dnia w mojej pracy pojawiła się atrakcyjna oferta dla wszystkich pracowników i ich rodzin. Celem naszego miejsca była stolica Bułgarii i mieliśmy tam zostać na dwa tygodnie.

Wynajem autobusów w Bydgoszczy zapewni transport

wynajem autobusówMieliśmy szczęście, ponieważ przewóz osób z Bydgoszczy z którym współpracujemy podpisał z nami ciekawy kontrakt i nasze wakacje są nie zwykle tanie. Stwierdziłem, że warto wykorzystać nadarzającą się okazję i po prostu wyjechać z rodziną na wakacje. Zazwyczaj wypożyczalnia busów jest droga i zwykłe biuro podróży czy wyjazd na własną rękę nie należy do tanich rzeczy. Na szczęście moja praca wyszła z ciekawą inicjatywą i dzięki temu profesjonalny wynajem busów zapewni nam transport. W stolicy Bułgarii mieliśmy zobaczyć zabytkowe tureckie łaźnie, cerkiew mądrości, narodowe muzeum historyczne i wiele innych atrakcji. Na dodatek wynajem autobusów w Bydgoszczy wszystko zorganizował tak, że na czas naszego pobytu będzie tam stacjonował spory park rozrywki. Dzięki temu każdego mogą spotkać dodatkowe atrakcje. Nasza wycieczka rodzinna miała być nie zwykłą przygodą. Tak naprawdę nikt z nas wcześniej nie był w tym państwie i każdy był ciekawy jak tam naprawdę jest. Podobno znajdowało się tam bardzo urodziwe stare miasto. Inna kultura oraz tradycje zawsze wydawały mi się ekscytujące. Na dodatek moja praca co roku będzie organizowała podobne wyjazdy w inne miejsce.

Była to dla mnie bardzo ciekawa perspektywa na przyszłość. Miałem szansę spędzać bardzo mile czas z rodziną i cieszyć się wszelkimi atrakcjami.