Zostałam poproszona o zorganizowanie występu w szkole dla rodziców. Dzieciaki będą śpiewać i tańczyć a rodzice będą mogli zobaczyć ich na żywo w trakcie wystąpień. Uważam, że takie występy są bardzo ważne zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Dzieci muszą umieć przemawiać przed ludźmi żeby pozbyć się tremy a rodzice w trakcie wystąpień mogą zobaczyć jak ich dzieci się zachowują.

Poszukuję krzeseł na wynajem

wynajem krzeseł krakówOkazało się, że impreza zostanie zorganizowana w naszej szkole. Nasza szkoła jest małą placówka a gości, którzy nas odwidzą będzie sporo. Ponieważ występy mają być zorganizowane w piątek o godzinie czternastej i z tego co sprawdzałam pogoda ma być idealna postanowiłam, że występ zostanie zorganizowany przed nasza szkołą. Teraz jest piękny i zielony i na pewno każdy ucieszy się z takiej możliwości. Muszę znaleźć firmę, która wynajmie mi krzesła. W szkole niestety nie będziemy mieć ich aż tyle. Zależy mi żeby każdy rodzic czy dziadek miał miejsce siedzące. To pierwsza uroczystość, która samodzielnie organizuję więc wszystko musi być idealne. Wynajem krzeseł Kraków udało mi się załatwić z firmą, która jest nowa na rynku. Jej ceny są niskie bo dopiero wchodzi na rynek i chce przekonać do siebie klientów. Postanowiłam dać firmie szanse i zdecydowałam się na wynajem krzeseł. Okazało się, że krzesła które zostaną dostarczone do naszej szkoły będą również porozstawiane przez pracowników tej firmy. Po całej uroczystości firma zapewnia także zabranie krzeseł więc dzięki temu nie będę miała dodatkowych obowiązków.

Cała uroczystość była bardzo udana. Dzieciaki świetnie przygotowały się do swoich występów. Widać było wzruszenie na twarzach rodziców i dziadków. Bardzo się cieszę, że wszystkie prace zostały przeze mnie dokładnie wykonane i uroczystość podobała się naszym gościom.