Nigdy nie zapomnę tego dnia. Przyjechałem do tej firmy tylko odebrać zamówienie a zostałem tam na stałe. Dostrzegł mnie kierownik działu, który widział jak pomagam sekretarce naprawić roletę i był pod wrażeniem mojej wiedzy na ten temat.

Zawsze poradzę sobie ze wszystkimi roletami

rolety bydgoszczAkurat szukali montera, bo jakiś pracownik przeszedł na emeryturę i potrzebne było jakieś zastępstwo. Pracę w tym czasie miałem dorywczą i niepewną, dlatego od razu przyjąłem tę ofertę. Teraz montuję rolety bydgoszcz i jestem zatrudniony na umowę o pracę. Jestem w stanie poradzić sobie ze wszystkimi roletami, ponieważ kierownik jeszcze wysłał mnie na dodatkowe szkolenie, żebym mógł podwyższyć swoje kwalifikacje. Jestem w pełni samodzielny i to mi się podoba. Nigdy nie zapomnę swojego pierwszego zlecenia. Miałem zamontować skuteczne rolety  w biurowcu a było sporo okien. Sądziłem, że niemożliwe jest, ażebym sam to wszystko wykonał w ciągu zaledwie kilku dni. Szło mi jednak tak dobrze, że zaskoczyłem sam siebie. Oczywiście rolety bydgoszcz założyłem na czas i kierownik wtedy mnie pierwszy raz pochwalił. Naturalnie pochwały zbieram bez przerwy, bo radzę sobie świetnie i podobno jestem najlepszym pracownikiem w całej firmie. Pomyśleć, że wszystko zadziało się przez przypadek. Od niedawna również sprzedajemy rolety bydgoszcz na rynki zagraniczne, ale tam już mnie nie wysyłają. Szef powiedział, że może w przyszłości wprowadzą jakieś rozwiązanie, ale na razie ograniczamy się do pracy na terenie kraju.

Nie uwierzycie, ale zostałem kierownikiem! Otworzyliśmy firmę za granicą i tam również zajmujemy się montażem. Wszystko dlatego, że dostawaliśmy dużo zamówień i szef w końcu zdecydował się na te zmiany. Tak ogromnego awansu nigdy bym się nie spodziewał.