listwa cenowa

Wiedziałam, że mi się uda! Byłam najlepsza i nie było opcji, ażeby ktoś inny miał dostać ten projekt. Mam mnóstwo pomysłów, które wdrożę. Pomijając listwy cenowe, które będą niezbędnym elementem w tym zleceniu to mam jeszcze mnóstwo asów w rękawie.

Listwy cenowe to naprawdę świetne produkty

listwa cenowa

Szef, kiedy sprawdził mój projekt od razu powiedział, że zlecenie należy do mnie. To ja będę przewodzić kampanią reklamową dla naszego największego klienta. Obowiązkowo znajdą się tam stojaki reklamowe z metalu, bo są praktyczne i zawsze się sprawdzają. Bardzo praktyczne są także standy kartonowe, więc i ich nie ma prawa zabraknąć w tej kampanii. Moim największym hitem, który wprowadziłam są displaye reklamowe i to głównie one zadecydowały o moim sukcesie. Pozostali pracownicy poszli standardami, które są zachowawcze. Ja zdecydowałam pójść o krok dalej i mi się opłaciło. Sprawdziłam wszystkie dostępne displaye reklamowe i na podstawie badań wprowadziłam dane do mojego projektu. Mam sobie wybrać osoby do współpracy przy tej kampanii. Na pewno wezmę pod uwagę Marcina, który jest kreatywny i doskonale potrafi umieścić produkty na standy kartonowe, które są równie doskonałym przekaźnikiem reklamy. Jestem duma z siebie jak nigdy i doskonale wiem, że jak ta kampania się powiedzie to dostanę awans. Walczę o niego od kilku miesięcy i staram się. Teraz na pewno się uda. Zadzwoniłam już do dostawcy po stojaki reklamowe z metalu w odpowiedniej ilości oraz fachowo wykonane listwy cenowe, które zawsze u niego zamawiam. Ma świetne produkty, które są niezawodne.

Wybrałam już grupę osób, z którymi będę pracowała. Jest to oczywiście Marcin oraz Monika, która pomoże mi opanować displaye reklamowe dla klienta. Monika, mimo iż pracuje od niedawna to świetnie sobie radzi i można na nią liczyć. To na pewno się uda.