Moja koleżanka od kiedy urodziła dziecko bardzo często do mnie dzwoni. Ja także jestem matką i mam już dwójkę dzieci jednak dopiero teraz gdy sama została mamą zobaczyła, że nie jest to wcale takie proste. Ja oczywiście bardzo chętniej udzielam jej rad.

Koleżanka kupuje odpinany biustonosz dla karmiącej

odpinany biustonosz dla karmiącejJednak każde dziecko jest inne i nie da się zrobić wszystkiego tak samo. Ostatnio byłam z nią w sklepie z bielizną. Chciała żebym doradziła jej jakiś odpinany biustonosz dla karmiącej bo te, które kupiła sobie będąc w ciąży teraz na nią nie pasują. Oczywiście poszłam z nią do tego sklepu i pokazałam, które moim zdaniem byłyby dobre. Zresztą nie da się raczej inaczej kupić biustonosza niż go nie mierząc. Koleżanka też zmierzyła kilka biustonoszy, które ja je wybrałam. I jeszcze dwa, które przyniosła jej pani ze sklepu. Okazał się być naprawdę dobry tylko jeden. Jednak powiedziałam koleżance, że skoro tak dobrze się w nim czuje to nich zostanie przy tym modelu tylko niech kupi sobie dwa kolory. Bo ona chciała kupić stanik czarny i biały. Koleżanka stwierdziła, że tak chyba będzie najlepiej i tak też zrobiła. Gdy zdzwoniła do mnie wieczorem powiedziała mi o tym jak jest jej teraz wygodnie w tym nowym biustonoszy. Praktycznie nie czuje żeby miała coś na sobie. Do tego podczas karmienia sprawdza się idealnie i naprawdę bardzo prosto się go odpina i zapina. Także ja też byłam zadowolona gdy mi to powiedziała bo to jednak ja jej go poleciłam.

Po prostu widziałam już po samym kroju, że może być dobry. Ja zresztą w tym czasie gdy karmiłam także miałam podobny. Ostatnio byłam u koleżanki i kupiłam jej w prezencie jeszcze kilka niezbędnych gadżetów, których ona nie miała. Kupiłam też dla jej synka wygodne body takie do snu. Może dzięki temu w nocy dłużej pośpi.