grzejnik kanałowy

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiejszy wpis będzie dotyczył remontu, a konkretnie będzie to montaż ogrzewania w domu moich rodziców. Moi rodzice musieli odnowić grzejniki, stare pozostawiały wiele do życzenia. Postanowiliśmy im pomóc w tej materii.

Grzejniki Verano – najlepsze dla naszych rodziców

grzejnik kanałowy

Mój mąż Maciej jest architektem wnętrz – więc nadał się do tego bez zwątpienia. Konkretnie chodziło o wymianę grzejników w czterech pomieszczeniach. Pierwsza i podstawowa potrzeba jaką musieliśmy zrealizować to łazienka. W przypadku takiego pomieszczenia Maciej zaproponował grzejniki zehnder. Wybraliśmy białą barwę, ponieważ cała łazienka jest zachowana w jasnych barwach. Właśnie beżowo – białych z fioletowymi elementami. Trzeba dodać, że łazienka naszych rodziców jest bardzo mała, więc nie wymagała jakiegoś wielkiego grzejnika. Wybraliśmy prosty, biały „słupek”. Teraz przyjrzyjmy się kwestią salonu. Tu przyznaję – bardzo długo się nad tym zastanawialiśmy. W przypadku salonu postawiliśmy na włoską jakość. Jednak trzeba przyznać, że Włosi są naprawdę wizerunkowymi profesjonalistami. Konkretnie były to nowoczesne grzejniki verano Warszawa. Są to typowe grzejniki dekoracyjne. Świetnie odpowiedziały na to czego oczekiwaliśmy. Kolejne pomieszczenie to korytarz. Niestety nasi rodzice, nie mogą pochwalić się korytarzem o dużym metrażu. Zatem szukaliśmy jakiejś dobrej opcji. Ciekawym rozwiązaniem okazały się grzejniki kanałowe. Jeżeli idzie o konkretny produkt, jaki bym polecała to nic innego jak grzejniki irsap. Przede wszystkim zależało nam na tym, aby też był to grzejniki ozdobne, ale też takie które nie będą zmuszały nas do inwestowania w ogrzewania dużych pieniędzy. Warto dodać, że są to z powodzeniem grzejniki ozdobne.

Jeżeli chodzi o ceny, to muszę powiedzieć, że wydaliśmy o trzydzieści procent mniej niż planowaliśmy, także śmiało można przyznać, że był to udany zakup. Jeżeli chodzi o samo wykonanie, to jesteśmy bardzo zadowoleni. Mówiąc inaczej. Szybko, sprawnie, profesjonalnie i naprawdę w bardzo dobrej wersji cenowej. Najważniejsze, że rodzice są zadowoleni.