Bloki na nowym osiedlu budował mój starszy brat Sebastian, który miał najlepszą firmę w całym województwie. Ja z nim często współpracowałem i zajmowałem się wykończeniem. Z bratem zawsze udawało mi się dogadać i dzięki temu razem pracowaliśmy przy różnych zleceniach.

Mieszkania w bloku z solidnymi drzwiami wewnętrznymi 

producent drzwi wewnętrznychPo wybudowaniu nowych bloków na osiedlu brat także zaprosił mnie do współpracy. Miałem zająć się wyposażeniem mieszkań w drzwi wewnętrzne, które również samodzielnie musiałem zamówić od jakiegoś producenta. Potrzebnych było ponad pięćset par drzwi i nie miałem łatwego zadania. Wiedziałem, który producent drzwi wewnętrznych był w stanie załatwić mi od ręki taką ilość drzwi i od razu postanowiłem właśnie z tym człowiekiem się skontaktować. Drzwi wewnętrzne miały być białe, bez szyb o standardowych wymiarach. Producent przemyślał wszystko i powiedział, że w ciągu tygodnia otrzymam zamówioną ilość drzwi wewnętrznych. Był to nieco długi czas, ale w sumie brat jeszcze miał trochę rzeczy do zrobienia i jak mu powiedziałem, że drzwi wewnętrzne dotrą za tydzień to nawet był zaskoczony, że tak szybko je załatwiłem. Zaraz po dostawie mogłem zabrać się za montaż drzwi wewnętrznych we wszystkich mieszkaniach. Dobrze, że z tym producentem właśnie podjąłem współpracę, ponieważ otrzymałem od niego solidne drzwi i wiedziałem, że w przyszłości tylko z tym producentem będę współpracował. Jakość była ważna, bo przecież wszystkie mieszkania były nowoczesne.

Wszystkie mieszkania po wykończeniu zostały przeznaczone na sprzedaż. Właściwie, to chętni byli już wcześniej i rezerwowali sobie konkretne lokale, wpłacając przy tym sporej sumy kwoty. Nie dziwiło mnie to ogromne zainteresowanie, ponieważ mieszkania były warte swojej ceny.