Mieszkam w domku jednorodzinnym. Budowę rozpoczęliśmy z mężem kilka lat temu i w zasadzie wszystko jest już skończone. Od ubiegłego roku moją wielką pasją stały się różnego typu prace w ogrodzie. Włożyłam mnóstwo serca w to, aby mój kawałek zieleni był pięknie zagospodarowany, posadziłam kolorowe rośliny, a nawet mam kilka grządek z własnymi warzywami i drzewa owocowe.

Idealny projekt basenu

projekty basenów domowychBardzo lubię mój ogród. Jest naprawdę duży i znajduje się w nim wszystko, co w takim miejscu jest potrzebne. Jednak w tym roku pomyślałam, że fantastycznie byłoby mieć również basen. Za domem znajduje się bowiem naprawdę duży kawałek przestrzeni, który do tej pory pozostawał niezagospodarowany. Początkowo planowałam przeznaczyć go na niewielki sad owocowy. Ostatecznie jednak stwierdziłam, że basen świetnym uzupełnieniem mojej posesji. Szybko zaczęłam przeglądać projekty basenów domowych. Chciałam, aby bez problemu pomieścił przynajmniej 10 osób- często latem wpadają do nas znajomi, mamy również dzieci. Zależało mi także na tym, aby w razie chęci można było trochę w nim popływać. Musiał być więc odpowiednio duży. Gotowe projekty basenów domowych idealnie wpasowywały się w mój gust. Wybrałam prostokątny, ze szklanym dnem. Podpisaliśmy umowę z profesjonalnym zespołem, który skończył prace w zaledwie miesiąc. Dzięki temu już tego lata mogliśmy chłodzić się w basenie podczas upałów, grać z w nim w piłkę i oczywiście się opalać.

To, co najbardziej lubię w moim domu, to właśnie ogród. Własny kawałek działki to według mnie prawdziwy luksus- zawsze można ciekawie spędzić czas, rozpalić grilla, odpocząć na hamaku z książką w ręku, urządzić przyjęcie. Niezaprzeczalnym atutem jest również dostęp do własnych warzyw i owoców. Jednak tym, co cieszy mnie najbardziej, jest w tym momencie wymarzony basen, z którego korzystam w każde wakacje.