Razem z moją żona spodziewamy się dziecka. Wiadomość o tym, że wkrótce zostanę ojcem trochę zbiła mnie z tropu, jednakże zaakceptowałem ten fakt i postanowiłem, że dla mojego potomka zorganizuje najlepszy pokój na świecie. Problem był tylko jeden – ja nie jestem złotą rączką i nie znam się na remontach.

Musiałem zatrudnić dobrego montera

Wasz Monter z BydgoszczyPokój, który miał być przeznaczony dla dziecka nie nadawał się dla maluszka. Pomieszczenie było niewyremontowane. Na ścianach widniały obdrapane stare tapety, które straszyły wyglądem. Wiadomo, że tapety są niezdrowe dla dzieci. Trzeba było je zedrzeć. Fachowiec z Wasz Monter z Bydgoszczy, którego zatrudniłem do pomocy stwierdził, że najlepszym rozwiązaniem będzie położenie gładzi szpachlowej, a na to warto będzie nałożyć farbę w jakimś przyjemnym kolorze. Trzeba było również pomalować sufit na biało, bo był żółty i miał widoczne ślady tynku. W najlepszym stanie była podłoga, ale trzeba było ją odświeżyć. Zainwestowałem w cyklinowanie i lakierowanie parkietu. Po tych wszystkich zabiegach pokój wyglądał wręcz perfekcyjnie! Aż chciało się tam przebywać. Musze przyznać, że monter się spisał znakomicie! Pomógł mi również w montażu lampy sufitowej i kinkietów oraz karnisza. Do pokoju dla dziecka zakupiłem również bardzo ładne, białe mebelki. Sam byłem zdziwiony, że to tak wszystko byłem w stanie szybko załatwić. A może to nie ja tylko fachowiec? Ważne jest to, że w ciągu miesiąca uporałem się z malowaniem, cyklinowaniem oraz składaniem mebli.

Rozwiązania pozostało tylko kilka tygodni. Jestem tym wszystkim naprawdę bardzo przejęty. Tak się jeszcze zastanawiam. Może warto będzie jeszcze zrobić szybki remont łazienki? W końcu przyda się nowa wanna, toaleta oraz nowe kafelki na ścianie. Jeśli się na to zdecyduję, to na pewno skorzystam z firmy wasz monter. Wiem, że się na nich nie zawiodę.