W bajkach z mojego dzieciństwa sroki przedstawiane są jako ptaki, które bardzo lubią świecidełka. Znajomi do dziś nazywają mnie sroką. Nie da się ukryć, że moje uwielbienie do błyskotek stało się już niegroźnym uzależnieniem… Moja kolekcja z bardzo skromnej, stała się wręcz pokaźna. Lata zbierania i kupowania sprawiły, że niektóre szuflady kiepsko się domykają.

Oferta internetowego sklepu z biżuterią

sklep internetowy z biżuteriąWszyscy pytają, na co mi tyle biżuterii. Odpowiedź jest prosta. Ładne kolczyki czy bransoletki, jak nic innego dodają mi pewności siebie. Czuję się w nich niezwykle kobieco. Nawet najprostszy strój zyskuje charakteru w towarzystwie odpowiedniej biżuterii. Rodzina zachodzi w głowę, skąd tyle tego mam. Sklep internetowy z biżuterią, to miejsce, do którego często zaglądam. Zawsze wypatruję nowych ofert oraz promocji – tym sposobem stałam się właścicielką mnóstwa pięknych wyrobów biżuteryjnych. W mojej kolekcji znajdują się wyroby ze złot oraz srebra. Nie umiem zdecydować, który surowiec jest mi bliższy. Złoto uwodzi swoją szlachetnością oraz pięknem, natomiast srebro połyskuje wspaniałym blaskiem. Lubię wszelkie dodatki w postaci cyrkonii oraz innych kamieni półszlachetnych. Ostatnio bardzo upodobałam sobie bursztyny, bo pasują do każdej kreacji. Przyznam, że bardzo lubię kupować biżuterię przez Internet. Mogę się wtedy zastanawiać do woli, oglądać wiele rzeczy na raz i nikt mnie przy tym nie pogania. Do zakupu zachęcają też częste wyprzedaże. Towar przychodzi szybko i jest dobrze zabezpieczony; opakowanie jest solidne.

Znajomi mówią, że to już uzależnienie. Ja jednak ograniczyłabym się do słowa „hobby”. Po prostu lubię piękne przedmioty. Jako estetka cenię sobie wysoką jakość wykonania i dobór odpowiedniego kruszcu. Moja kolekcja wciąż si powiększa. Może niedługo sama zajmę się tym zawodowo?