Lubię podążać za modą. Staram się jednak nie iść ślepo po wydrążonych przez nią ścieżkach, ale łączyć jej elementy z moim indywidualnym stylem. Uwielbiam przerabiać własnoręcznie modne ubrania tak, aby wnieść doń coś swojego i oryginalnego. Tym bardziej ucieszył mnie fakt, iż do łask powróciły ponownie płócienne torby.

Urocza torba z własnym nadrukiem

torby z nadrukiemPowiada się, że moda jest, jak beczka, bądź bumerang. Zawsze powraca. Często coś, co wczoraj było na topie, dziś już odchodzi do lamusa tylko i wyłącznie po to, aby za parę lat znów powrócić z wielkim stylem na sklepowe półki. Podobnie było z moimi ulubionymi płóciennymi torbami. Pamiętam, jak będąc małą dziewczynką, wówczas dorosłe kobiety zabierały podobne torby na zakupy, jednak, gdy dorosłam, torby te wyszły z mody i stanowczo wstyd było się z takowymi pokazywać. Do czasu, bowiem ostatnio znowu stały się na topie, co niesamowicie mnie ucieszyło. Torby płócienne zdają doskonale swój egzamin nie tylko, jako torby na zakupy, czy plażowe, ale również, jako typowe, kobiece torebki. Są przede wszystkim ekologiczne, bardzo wytrzymałe, niewyobrażalnie wygodne i przede wszystkim pojemne, a ten ostatni aspekt ma szczególną wartość dla każdej z nas. Z początku torby widziane na ulicach były jednolite, jednak z czasem powstawały na nich pierwsze nadruki. Niektóre mniejsze, niektóre większe, ale mimo to, mało spektakularne i wyróżniające się na tle innych. Pewnego dnia znalazłam na internecie zdjęcie wspaniałej torby z nadrukiem, który przedstawiał małego kotka z zabawnym napisem. Po wejściu w link pod zdjęciem ukazał mi się cały sklep, a w nim wszelkiej maści torby z nadrukiem. Niesamowicie oryginalne i nietypowe. Jeden z motywów szczególnie przykuł moją uwagę, bowiem zawierał grafikę lustrzanki, a że fotografia jest moim hobby wiedziałam, że na sto procent zakupię tę i parę innych toreb.

Torby płócienne, poza ich oczywistym plusem, jakim jest ekologiczność, mają jeszcze jedną, ogromną zaletę. Są one bowiem uniwersalne. Pasują niemal do każdego ubioru, do każdego koloru i do każdych butów, a dodatkowy ciekawy motyw na ich ściankach, może sprawić, że dzięki niej zaczniesz wyróżniać się z tłumu!