Każda z nas chce mieć piękne i zadbane paznokcie. Dlatego dbamy o ich kształt, o stan skórek i ładny lakier na paznokciu. Jednak standardowe lakiery bardzo szybko się ścierają. Zdarza się nawet, że tego samego dnia na paznokciu zrobi nam się odprysk, co często wytrąca nas z równowagi.

Paznokcie pomalowane lakierami hybrydowymi

lakiery hybrydoweBy uniknąć takich rozczarowań i problemów ze standardowymi lakierami, warto postawić na hybrydowe. Proces malowania paznokcia jest taki sam. Musimy jednak przy tym bardzo uważać, by nie zalać skórek. Jeśli byśmy to zrobiły, lakier odchodziłby nam od paznokcia. Przed nałożeniem kolorowego lakieru musimy nałożyć bazę, a następnie top. Każdą warstwę należy po kolei utwardzić pod specjalną lampą, która jest przeznaczona do lakierów hybrydowych. Na pierwszy rzut oka może nam się wydawać, że to całkiem nieskomplikowany proces. Jednak by dojść do perfekcji, niestety potrzeba czasu. Można chodzić na zrobienie takich paznokci do kosmetyczki, ale może kupić sobie również zestaw i wykonywać je samodzielnie w domu. Lakiery hybrydowe są ostatnimi czasy bardzo popularne. Występują w wielu odcieniach i mają również różne ceny. Wszystko oczywiście zależy od marki, która je produkuje. Same możemy decydować o tym, jakiego rodzaju lakiery chcemy wybrać. Taki lakier może utrzymywać nam się na paznokciach tygodnie. Oczywiście po jakimś czasie pojawi nam się nieestetyczny odrost i wówczas powinnyśmy zrobić sobie nowe. Ta trwałość jednak pokazuje nam, że warto robić właśnie paznokcie hybrydowe.

Hybrydowe lakiery pojawiły się na rynku kilka lat temu. Coraz więcej kobiet wdraża się w proces ich robienia i przekonuje się do tego, jak wygodne to lakiery. Nic nam nie odpryskuje, a paznokieć wygląda bardzo dobrze przez naprawdę długi, długi czas.