W Polsce nie brakuje ludzi, którzy są zainteresowani ziarnami marihuany. Jednak niektórzy zwlekają z zakupem, ponieważ nie wiedzą, czy to legalne. Jednak informujemy z całą odpowiedzialnością – kupowanie, sprzedawanie, jak i posiadanie nasion marihuany jest absolutnie zgodne z prawem. 

Zakup legalnych nasion konopi 

legalne nasiona marihuanyUprawa w konopi jest za to w Polsce zakazana, a sprzedaż nasion ma zupełnie inny cel. Głównie sprzedaje się je da potrzeb gastronomii, przemysłu, czy też w celach kolekcjonerskich. Ostatnimi czasy, jest to najczęstszy powód zakupu. Nasiona są zapakowane w woreczki strunowe, opatrzone opisem danej odmiany i wysyłane bezpośrednio do klientów. Piszemy o wysyłaniu, ponieważ większość sklepów sprzedających legalne nasiona marihuany, działa wyłącznie w trybie internetowym. Możemy tam zakupić ziarna pochodzące z najlepszych europejskich oraz światowych upraw. Z reguły, w sklepach internetowych rządzi zasada wedle której im więcej kupimy, tym mniej zapłacimy. A zakup nasion to stosunkowo niski koszt, bowiem znajdziemy te za kilka złotych, ale i takie, które kosztują kilkanaście złotych. Wszystko zależy od tego, na ile renomowany gatunek marihuany, ukrywa się w ziarenku. Możemy zakupić dowolną ilość ziaren, ponieważ nie ma ograniczeń prawnych, które regulowałyby tą kwestię. Przesyłka przychodzi dyskretnie zapakowana więc nawet kurier albo listonosz, nie dowiedzą się, co zawiera nasza paczka. Nasiona marihuany, by wydały plon muszą być feminizowane, inaczej są bezwartościowe. 

Nasiona konopi cieszą się bardzo dużą popularnością. Ludzie młodzi kupują je w celach kolekcjonerskich, a rekordziści mają w swoich zbiorach nawet kilkaset odmian z całego świata. Większość mówi, ze zbiera je w oczekiwaniu na czas, gdy hodowanie marihuany będzie legalne.