Atrakcje weselne

Nowym trendem przy organizowaniu uroczystości weselnych jest wynajmowanie profesjonalistów z różnych dziedzin rozrywki, którzy gwarantują niesamowitą atmosferę.

Nietypowe atrakcje weselne

Atrakcje weselneNiezaprzeczalną zaletą organizowania wesel są atrakcje weselne, które pozostają na długo w pamięci nie tylko młodej pary, ale także zaproszonych gości. Uczestnicy imprezy lubią bawić się przy dobrej muzyce, dlatego atrakcje weselne w postaci pokazów tańca hiszpańskiego, fascynują wszystkich gości w Koninie. Tancerka wykonująca ten taniec prezentuje tak obrazowe i pełne wyrazu ruchy, że każdy skupia się na nich maksymalnie. Wyjątkowość tego tańca buduje niezwykła atmosferę, tancerka mimiką swoje twarzy przekazuje emocje, jakie muzyka w niej wywołuje. Jest to taniec trudny do powtórzenia, ale goście weselni próbują poznać, chociaż podstawowe kroki. Inne atrakcje weselne w Poznaniu związane z tańcem proponuje tancerz wcielający się w postać króla muzyki pop, świetnie naśladując jego ruchy. Układ tańca oraz strój tancerza wzbudzają podziw, ponieważ repertuar króla pop jest jedyny w swoim rodzaju. Wiele młodych par decyduje się na zaproszenie artysty, którym jest iluzjonista, zabawiający gości podczas spożywania posiłków lub odpoczynku po gorących tańcach. Dobrze przygotowany iluzjonista najpierw robi widowisko, w którym przedstawia swoje najlepsze sztuczki a później zapewnia rozrywkę grupkom gości. Dobra zabawa to domena maluchów, dlatego niektóre urodziny dla dzieci, organizowane są na zasadzie zabaw tematycznych. W Bydgoszczy przygotowano miasteczko kowbojskie, w którym animator przebiera się za szeryfa i planuje z dziećmi wyprawę na bizony, starcie z Indianami, a na koniec wspólnie wykonują taniec w rytmie muzyki kowbojskiej.

Natomiast w Poznaniu przygotowano dla dzieci zabawę w projektowanie domu, wieżowca i placu zabaw, urodziny dla dzieci były świetną formą odkrywczego myślenia. Zabawy, podczas których dzieci mogą rozwijać się umysłowo i ruchowo, są świetnym pomysłem na spędzanie czasu.