myjnia bezdotykowa

Mycie samochodu to prawdziwa, poważna procedura. Wymaga przygotowania oraz przeznaczenia na ten cel odpowiedniej ilości swojego czasu. Jednocześnie tylko z pozoru wydaje się to bardzo łatwe, w końcu każdy potrafi wysmarować auto pianą i spłukać je wodą.

Duże ułatwienie – myjnia bezdotykowa

myjnia bezdotykowa

Warto jednak pamiętać, szczególnie przed podjęciem jakichkolwiek działań, że złe umycie może zakończyć się brzydkimi zaciekami, plamami, a w najgorszym wypadku nawet nieszczęsnymi rysami na karoserii. Dlatego lepiej zastanowić się dwa razy i wybrać odpowiedni sposób usuwania zabrudzeń z karoserii naszego pojazdu jak mycie własnoręczne albo solidna myjnia bezdotykowa. Większość zagorzałych fanów motoryzacji woli czyścić swoje ukochane samochody własnoręcznie, bez korzystania z usług myjni czy specjalnych firm. Jednak pociąga to za sobą szereg wymagań i niedogodności. Pierwsza z nich pojawia się już na samym początku, kiedy to musimy wybrać miejsce mycia. Należy koniecznie pamiętać, że polskie prawo zabrania mycia samochodu w nieprzeznaczonym dla tego celu miejscu. Jeśli w danym punkcie nie ma specjalnych dopływów do kanalizacji miejskiej to możemy narazić się na niepotrzebny, wysoki mandat. Poza tym, trzeba pamiętać, o odpowiednim, szerokim wyposażeniu koniecznym do dobrego umycia auta. Wszystko to sprawia, że mycie własnoręczne rzeczywiście może być najdokładniejsze, ale jest bardzo wymagające i czasochłonne. Myjnia samoobsługowa to dobre rozwiązanie, szczególnie w przypadku codziennej pielęgnacji, gdy zależy nam na czasie, sprawnym, ale dokładnym umyciu pojazdu.

Wyposażenie myjni umożliwia nam praktycznie pełny pakiet czynności pielęgnacyjnych. Poza tym, jest ona ogólnodostępna, łatwa i czytelna w obsłudze. Coraz częściej można wygodnie płacić na niej przy pomocy PayPass.