wynajem kontenerów

Jestem kadrową w hurtowni, która działa na rynku od pięciu lat. Nasza firma bardzo się rozwinęła. Ja jestem w niej zatrudniona od początku więc mam porównanie. Na początku nasza siedziba znajdowała się na obrzeżach miasta Wrocław.

Wynajem kontenerów to nowa usługa

wynajem kontenerów Klienci mieli do nas na prawdę daleko. Żeby ich zachęcić do przyjazdu musieliśmy obniżać nasze ceny za kontenery. Z czasem udało nam się zyskać zaufanie. Mieliśmy coraz więcej zamówień i udało nam się znaleźć lokal w centrum miejscowości Wrocław. Lokal był bardzo duży. Dołożyliśmy do naszej oferty więcej sprzętu żeby klienci nie musieli ich szukać u konkurencji. Można było u nas kupić kontener na gruz. Kontenery na gruz były wykonane z najlepszej jakości materiałów. Kontenery sprowadzaliśmy z zagranicy od jednego z najbardziej znanych producentów w tej branży. Zatrudnialiśmy także kierowcę, który organizował wywóz gruzu. Miał duży, dostosowany do tego samochód. Samochód spełniał wszystkie unijne normy. Kierowca także miał przeszkolenie w przewożeniu takiego sprzętu. Wywóz kontenerów musiał odbywać się ostrożnie i bardzo bezpiecznie dla pozostałych uczestników ruchu. Do naszej oferty wprowadziliśmy także wynajem kontenerów na gruz z Wrocławia. Opcja ta cieszyła się bardzo wielkim zainteresowaniem deweloperów a także klientów indywidualnych. W związku z naszym rozwojem szukam pracownika do naszego zespołu. Jest wiele ofert w miejscowości Wrocław ale nasza firma na prawdę dba o pracowników. Zapewniamy rozwój i pracę z doświadczonymi ludźmi a także szkolenia. zgłosiło się do nas wielu bezrobotnych.

Szukamy kierowcy i sprzedawcy. Musiałam zaprosić chętnych, których wybrałam na rozmowę. przeprowadzę ją z moim przełożonym i ostatecznie wspólnie podejmiemy decyzję kogo zatrudnimy do naszej firmy. Szukamy osób pracowitych.