szkoła językowa

Moja firma zatrudniła nowego lektora. Szymon jeszcze nie wie jak dokładnie wygląda praca w szkole językowej i ja zostałam przydzielona do tego, żeby go we wszystko wprowadzić. Szkoła języków obcych działa w miejscowości Katowice już od dziesięciu lat.

Szkoła językowa i najlepsi pracownicy

szkoła językowa Przez te lata zapracowaliśmy sobie na dobrą opinie i renomę. Klienci są zadowoleni ze współpracy z nami. Doskonała szkoła językowa znajdująca się w Katowicach zatrudnia najlepszych lektorów. Staramy się w przystępny sposób przekazać wiedzę naszym słuchaczom. Angielski cieszy się u nas największym zainteresowaniem. Mamy kilka grup. Oferujemy wszystkie poziomy. Zapewniamy naukę w tygodniu i w weekendy. Kurs języka angielskiego zapewniamy w niskich cenach, które są przystępne dla każdego chętnego słuchacza. Angielski dla dzieci wprowadziliśmy od tego sezonu. Szymon został zatrudniony, żeby uczyć dzieciaki. Mamy specjalnie przygotowaną salę na takie zajęcia. Angielski ma być interesujący dla dzieci. Sala nie może być nudna. Postarałam się przekazać wszystkie cenne informacje odnośnie działalności firmy i osób, które są w niej zatrudnione. Dowiedziałam się, ze Szymon przyjechał do Katowic z miejscowości Chorzów. Jest w naszym mieście od tygodnia i jeszcze go dobrze nie zna. Zaproponowałam mu spacer i zwiedzanie jeśli będzie zainteresowany. Oczywiście się zgodził. Ja uwielbiam zwiedzać i znam bardzo dobrze Katowice. Sama chętnie skorzystałabym z takiej propozycji jeśli nie znałabym miasta do którego przyjechałam. Szymon powiedział mi jaki ma plan za kurs języka angielskiego dla dzieci. Jego pomysły bardzo mi się spodobały. Dzieciakom na pewno spodobają się te zajęcia.

Szymon wcześniej uczył angielskiego w szkole podstawowej. Jak twierdzi miał dobre relacje z dziećmi. Angielski dla dzieci w naszej szkole na pewno będą cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://ence.pl