okulista dziecięcy

Moja siostra ma dwójkę dzieci. Od momentu gdy młodszy syn poszedł do pierwszej klasy gimnazjum w Bydgoszczy zaczął się naprawdę dużo gorzej uczyć. Siostra myślała, że to pewnie dlatego bo wszedł po prostu w trudny wiek.

Warto zapisać dziecko do dobrego okulisty dziecięcego

okulista dziecięcySyn siostry coraz mniej chętniej czytał też książki a jednak do tej pory je wprost uwielbiał. I to najbardziej zaczęło dziwić siostrę. Jakaś koleżanka z pracy powiedziała siostrze, że to może nie trudny wiek a po prostu syn siostry ma jakieś problemy ze wzrokiem. Siostra stwierdziła, że rzeczywiście przecież tak może być. Dlatego też nie czekała na nic tylko zapisała syna do lekarza. A poradnia okulistyczna znajduje się niedaleko mnie także po badaniach mają przyjść do mnie do domu na obiad. W tej poradni jest rekomendowany okulista dziecięcy z Bydgoszczy i siostra zapisała syna właśnie do niego. Miał tam mieć zrobione badanie wzroku i to nie jedno żeby sprawdzić co się dzieję. Siostra po badaniach do mnie zadzwoniła i powiedziała, że na ten obiad trochę się spóźnią. Po prostu okazało się, że syn ma wadę i to dosyć duża dlatego też będą musieli iść od razu po okulary. Koło mnie jest też salon optyczny i tam siostra ma iść. W tym salonie optycznym pracuje optyk, którego ja znam dlatego też stwierdziłam, że dołączę do siostry.Przecież pewnie ze względu na mnie zrobi dla siostry jakiś rabat. Wiadomo bowiem, że takie okulary to dość spory wydatek dlatego też każdy rabat będzie dobry. I rzeczywiście okazało się, że ten optyk ze względu na mnie zrobił dla siostry rabat i to nawet nie mały. Także naprawdę sporo zaoszczędziła.

A syn siostry wybrał sobie naprawdę ładne okulary, które ma zakładać do czytania. Czyli musi je nosić w szkole a także wtedy gdy będzie czytał w domu czy oglądał telewizor. Syn siostry nie jest zachwycony ale z czasem na pewno się przyzwyczai.