Świat sportów siłowych jest przeładowany przez różnego rodzaju suplementy diety. Niektóre z tych suplementów działają dobrze, a inne nie działają w ogóle. Dlatego przed zakupem suplementów diety, powinniśmy zastanowić się które z nich są naprawdę potrzebne i sprawdzić, które z nich naprawdę działają i są warte swoje ceny.

Kapsułki z kreatyną

Trec CM3 w kapsułkachSuplementem diety, który bezwątpienia jest wart uwagi i napewno działa, jest kreatyna. Kreatyna umożliwia nam dość szybkie przybranie na masie mięśniowej i osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Kreatyna jest substancją, której nie da się dostarczyć ze zwykłego pożywienia, więc nawet jeśli będziemy mieli bardzo dobrą dietę, to i tak nie dostarczymy do swojego organizmu takiej ilości kreatyny, jaką powinniśmy dostarczać. Na rynku dostępnych jest conajmniej kilka firm produkujących kreatyny. Ważne jest to, aby wybrać firmę, która produkuje tego odżywki dobrej jakości. Najlepiej jest jak nad kreatyną danej firmy były przeprowadzone badania. Wtedy mamy pewność, że kupujemy dokładnie to czego chcemy. Kreatyna Trec CM3 w kapsułkach jest właśnie jedną z odżywek, która jest warta uwagi. Wspomniany produkt jest jednym z najlepszych na całym rynku. Kreatyna zapakowana jest w jednogramowe kapsułki, które połykamy o dowolnej porze dnia. Ważne jest to, aby w ciągu dnia spożyć pięć takich kapsułek. Kreatyna działa długofalowo, więc powinniśmy ją spożywać codziennie, niezależnie czy jest to dzień odpoczynku, czy dzień treningowy.

Kreatynę możemy kupić prawie wszędzie, dostęp do niej jest bardzo prosty. Zakupu możemy dokonać w dużych supermarketach, w sklepach z suplementami diety, a także możemy zamówić przez internet ze sklepów internetowych. Za jedno opakowanie takiej kreatyny w kapsułkach zapłacimy około pięćdziesięciu złotych.