Coraz częściej w naszym otoczeniu i miejscach przeznaczonych do rekreacji można znaleźć ciekawe elementy małej architektury, na pewno jednymi z takich elementów są stoły do gry, na przykład w piłkarzyki, ping-ponga (tenisa stołowego)czy też w szachy.

Dlaczego stoły do gry z betonu to dobry pomysł?

betonowe stoły do gierWymieniane wyżej kosze najczęściej producenci wykonują z materiału jakim jest beton. Jest tak, gdyż betonowe stoły do gier charakteryzują się solidnością jak i masywnością. Te cechy wpływają na wytrzymałość danego elementu. Takie betonowe stoły do gier muszą charakteryzować się odpornością na szkodliwe, zmienne warunki atmosferyczne. Elementom znajdującym się na zewnątrz szkodzą opady, ale także mróz czy zmienne temperatury. Na te niedogodności najlepszy okazuje się beton, oczywiście odpowiedniej klasy. Stoły, które są przeznaczane do gry w szachy, warcaby, chińczyka czy też karty producenci wyposażają w siedziska. Dzięki czemu otrzymuje się wyższy komfort oraz wygodę użytkowania. Betonowe stoły do gry w piłkarzyki są wyposażone w drążki, które umożliwiają grę – najczęściej są one zrobione ze stali nierdzewnej. Do tego na tych drążkach są figurki piłkarzy – gumowe lub z tworzywa sztucznego. Jeśli chodzi o betonowe stoły do grania w tenisa stołowego, to blat dodatkowo musi być wyposażony w siatkę. Większość producentów wykonują ją ze stali ocynkowanej. Betonwe stoły do gier bardzo często również wyposaża się w elementy estetyczne, to znaczy, że beton pokrywa się gresem czy żwirem o różnych kolorach.

Dzięki temu taki stół do gry prezentuje się znacznie lepiej, a niżeli by był wykonany tylko z surowego betonu. Stoły do gry stają się coraz bardziej popularne i coraz częściej można je spotkać na przykład w parkach czy na skwerach, a także na osiedlach. To świetne miejsce, aby spędzać wolny czas na świeżym powietrzu.