usługi prawne

Nazywam się Mirosław i właśnie obywam staż w jednej z kancelarii w Krakowie. Na stażu jestem już od pół roku i myślę, że świetnie sobie radzę.

Jak wygląda praca w kancelarii prawnej

usługi prawneU nas w kancelarii bardzo rozwinięta jest obsługa prawna firm i zajmuje się tym kilku prawników. Ja wiem doskonale na czym polega zakładanie spółek i często udzielam obszernych informacji naszym klientom. Czasami też udzielam pomocy jeżeli chodzi o prawo pracy, ponieważ w tym także się specjalizuje, jednak jako stażysta nie mam swoich klientów jak inni pracownicy i pomagam Sławkowi. Sławek jest bardzo dobrym prawnikiem, który ukończył studia z wyróżnieniem, dlatego jego porady prawne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów kancelarii. Kiedyś Sławek poprosił mnie o pomoc, ponieważ przyszedł do niego klient, ale Sławek był zajęty i miałem się nim zająć. Ten klient zawsze chciał mieć swoją fundację, ale kompletnie się nie znał, więc udzieliłem mu wyczerpującej informacji, jeżeli chodzi o zakładanie fundacji i przekazałem listę niezbędnych dokumentów do przygotowania. Klient uzyskał odpowiedzi na wszystkie pytania i wyszedł od bardzo zadowolony. Sławek był ze mnie bardzo dumny. U nas w kancelarii obsługa prawna firm odbywa się na terenie całego Krakowa, ale pojawiają się także klienci z innych regionów. Kiedyś był jakiś przedsiębiorca z Warszawy co nas zaskoczyło, ale otrzymał interesujące go porady prawne i powiedział, że jak będzie potrzebował pomocy to się do nas odezwie. Ciekawe kto mu polecił naszą kancelarię, bo facet specjalnie z Warszawy się do nas pofatygował.

W Warszawie jest mnóstwo kancelarii i biur, gdzie uzyskałby na pewno taką samą pomoc, a jednak zdecydował się przyjechać aż do Krakowa. Może to któryś z naszych klientów, który jest zadowolony z usług.

Polecamy: www.jaworska-kancelaria.pl