tkaniny pcv

Nazywam się Ola, mam dwadzieścia sześć lat i jestem sprzedawcą. Mieszkam i pracuję w Szczebrzeszynie i bardzo lubię to miasto. Mieszkam w centrum, gdzie wszędzie jest bardzo wygodny dojazd. Zatrudnia mnie hurtownia tkanin, w której pracuję już kilka lat.

Sprzedaż tkanin pcv i poliestrowych

tkaniny pcvPraca ta sprawia mu dużo przyjemności i mogę się rozwijać co jest dla mnie bardzo ważna. W międzyczasie studiuję zaocznie i hurtownia tkanin mi to umożliwia, ponieważ szefowa jest bardzo fajną kobietą, z którą można się dogadać bez problemu. Nasza hurtownia tkanin sprzedaje między innymi taśmy suwakowe o bardzo szerokim wyborze, mamy tkaniny pcv oraz bardzo bogatą ofertę na tkaniny nylonowe czy też oczywiście tkaniny poliestrowe. Znam wszystkie produkty, które ma w sprzedaży nasza hurtownia tkanin i jestem w stanie udzielić informacji każdemu klientowi, który odwiedza naszą hurtownię. Codziennie sprzedaję tkaniny nylonowe czy różne taśmy suwakowe w ogromnych ilościach a nasza hurtownia tkanin osiąga bardzo wysokie dochody ze sprzedaży. Razem ze mną w dziale pracuje Justyna, która sprzedaje tkaniny pcv oraz pozostałe tkaniny poliestrowe i równie dobrze jak ja sobie radzi. Ja pracuję od poniedziałku do piątku, ponieważ w weekendy mam zajęcia na uczelni. Często zostaję dłużej w pracy, ponieważ dzięki temu mogę zarobić większe pieniądze. W tym tygodniu mamy z Justyną target na tkaniny poliestrowe oraz na wszystkie taśmy suwakowe i jak uda nam się ich sprzedaż dużo, to dostaniemy dodatkowe pieniądze do wynagrodzenia podstawowego.

Ja zawsze staram się przykładać do tego, aby tkaniny poliestrowe bardzo dobrze się sprzedawały i często namawiam klientów na ich zakup. Jestem dobrym sprzedawcą i radzę sobie z każdym rodzajem klienta, dzięki czemu mam takie dobre wyniki sprzedażowe.

Więcej informacji o hurcie tkanin można znaleźć na stronie: http://www.vermont.com.pl