remonty

U nas w rodzinie to każdy prowadzi biznes, który jest ze sobą w jakiś sposób powiązany. Na przykład mój szwagier buduje domy i często korzysta z moich usług. Mój tata z kolei wykonuje remonty i też często współpracujemy.

Remonty i materiały remontowe

remontyWszyscy jesteśmy z Bydgoszczy i często się spotykamy na szczeblu zawodowym. Mój ojciec świadczy usługi remontowe od kilkunastu lat i tak naprawdę to on namówił mnie do założenia działalności. Sprzedaję zatem za jego namową wszelkie produkty, których potrzebuje każda firma remontowa, by mogła przeprowadzić kompleksowo wszelkie remonty. Mam dostępne wszystkie produkty a na dodatek niskie ceny. Tata mi dużo w tym pomógł i wykorzystał wszystkie swoje kontakty. Jestem mu bardzo wdzięczny za pomoc i jak jego firma remontowa potrzebuje jakichś produktów to od razu do niego jadę i wszystko mu dostarczam. Interes mi się kręci, współpracuję z wieloma firmami, które wykonują remonty nie tylko na terenie Bydgoszczy, ale całego województwa kujawsko pomorskiego. Zatrudniam nawet przedstawiciela handlowego, który oferuje nasze produkty wszystkim firmom, które świadczą usługi remontowe i przyznam, że taka forma sprzedaży sprawdza się doskonale. Pracuje u mnie syn naszych sąsiadów, który kiedyś sam robił remonty i zna się na produktach, które oferuję. Dzięki temu sprzedaż idzie doskonale. Ja pracuję stacjonarnie we własnym sklepie w centrum Bydgoszczy. Ludzie sami też często robią remonty w swoich mieszkaniach i jak czegoś potrzebują to przychodzą do mnie.

Jestem w stanie każdemu dobrze doradzić a to również dzięki mojemu tacie. Jest on bardzo doświadczonym człowiekiem i wiem, że mogę polegać na nim w każdej sytuacji. Jestem bardzo szczęśliwym i spełnionym człowiekiem. Wszystko się układa pomyślnie i czego chcieć więcej.

Więcej informacji o materiałach do remontów na stronie: http://www.marizdekor.pl