Rośnie zapotrzebowanie w wielu firmach na sprężarki śrubowe. W ostatnim czasie w naszym mieście rozpoczęły się prace budowlane na terenie całego regionu w związku z czym wiele firm budowlanych do pracy potrzebują sprężarek śrubowych, które dostarczają sprężonego powietrza bezpośrednio do maszyn, gdzie trudno jest zainstalować urządzenia stacjonarne.

Sprężarki najwyższej jakości

przemysłowe sprężarki śruboweLokalna firma dość niespodziewanie otrzymała ogromne zamówienie na przemysłowe sprężarki śrubowe w liczbie ponad 1000 sztuk. Taka ilość firma produkuje miesięcznie a teraz wszyscy pracownicy musza zakasać rękawy i wziąć się mocno do pracy, gdyż oprócz normalnych zamówień w ciągu miesiąca trzeba dodatkowo wyprodukować ponad dwa razy tyle sprzętu co standardowo jest produkowanych. Sprężarki owej firmy są najpopularniejsze na rynku, gdyż odległość między dwoma stykającymi się śrubami jest najmniejsza, a co za tym idzie wydajność sprężarek rośnie. Jest to niebywały skok dla firmy, gdyż nigdy nie otrzymała tak dużego zamówienia, ale dzięki temu, że wszyscy przykładają się mocno do swojej pracy firma ma spora renomę na rynku i to własnie ona jest postrzegana jako najlepszy producent sprężarek śrubowych. Części są objęte gwarancją na najbliższe 5 lat co jest najdłuższym czasem gwarancyjnym w porównaniu do innych konkurencyjnych firm produkujących także sprężarki śrubowe. Własnie dzięki perfekcyjnemu podejściu do klienta firma ta ma tak dobre obroty i renomę na rynku.

Jak widać rzetelna praca przy każdej maszynie daje pozytywne efekty w rzeczywistości i klienci są zadowoleni . Sprężarki w ostatnim czasie przez wielu producentów było produkowanych z tanich zamienników co powodowało szybkie uszkodzenia, więc nasza firma nie ma żadnej konkurencji, gdyż jej sprężarki są najwyższej jakości.