Samodzielna sprzedaż czy też kupno mieszkania, domu a nawet działki może okazać się dosyć skomplikowana i czasochłonna. Jeśli zależy nam na profesjonalizmie oraz szybkim załatwieniu sprawy, to najlepiej zwrócić się o pomoc do lokalnego biura, w którym pracują doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni agenci nieruchomości. Płacona prowizja jest dla nas gwarancją sprawnego przeprowadzenia transakcji oraz zadbania o bezpieczeństwo obu stron.

Które warszawskie biuro nieruchomości wybrać?

biuro pośrednictwa obrotu nieruchomościami warszawaOczywiście wiele osób nie chce zbytnio płacić prowizji, która przy wysokich cenach może sięgnąć nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Pamiętajmy, jednak że wiele agencji nie pobiera obecnie prowizji od strony kupującej, z kolei sprzedawcom proponuje korzystne obniżenie stawek w przypadku udzielenia wyłączności na sprzedaż określonej nieruchomości. Warto więc dokładnie zapoznać się z warunkami proponowanymi przez biuro pośrednictwa obrotu nieruchomościami Warszawa to miasto, w którym tego rodzaju agencji z pewnością nie brakuje. Dlatego też klienci mogą mieć niemały problem z wyborem odpowiedniego agenta. Wystarczy jednak zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów oraz sprawdzić liczbę posiadanych ofert na stronie online. Ważny jest także sposób przedstawiania nieruchomości – spójrzmy na rodzaj i jakość zdjęć, formę opisu oraz dodatkowe filmy czy wizualizacje. 

Niejednokrotnie biura proponują wsparcie przy odpowiednim przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży czy też wynajmu poprzez nowoczesne zaaranżowanie przestrzeni. Wszystkie te dodatkowe działania mają kluczowe znaczenie przy podjęciu współpracy. Kolejna kwestia to pomoc choćby przy uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, domu lub działki w okolicy Warszawy. Często biura współpracują z doradcami kredytowymi.