hurtownia ekologiczna

Ja i mój mąż uwielbiamy naturę. Nie mamy w domu żadnych zbędnych sprzętów elektronicznych, jedynie telefon. Żyjemy w zgodzie z naszą ziemią. Nie chcemy, by zajmowały nam czas głupoty. Jemy zdrowo, postawiliśmy coś takiego jak żywność ekologiczna, i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Hurtownia ekologiczna pomaga nam dbać o zdrowie

hurtownia ekologiczna

Jesteśmy świadomymi konsumentami. Dokładnie sprawdzamy skład, gdy coś kupujemy. Nasz błonnik witalny jest najlepszy, to idealne śniadanie i kolacja. Czujemy się zdrowi. Odwiedzamy nasz sklep ekologiczny raz w tygodniu, i robimy spore zapasy. Musimy mieć nad wszystkim kontrolę, żeby nie zwariować. Dobrze, że ta doświadczona hurtownia ekologiczna jest dobrze zaopatrzona, nie trzeba szukać gdzie indziej. Bardzo dużo uprawiamy sport, to dla nas najlepsza rozrywka. Spędzamy ze sobą czas, i jest pięknie. Ćwierkają nam ptaszki, i wolimy to od głośnej muzyki na dyskotece, która urywa głowę. Każdy się śmieje, że dopasowaliśmy się idealnie. No ale taka jest prawda. Cieszę się, że go mam, bo dobrze się ze sobą czujemy. Razem przygotowujemy zdrowe posiłki, i śmiejemy się. Kiedyś, jak będziemy mieć dziecko, to również wpoimy mu nasze zdrowe zasady. Mamy nadzieję, że będzie kontynuować nasze dzieło, i żyć zdrowo. Wybudowaliśmy też dom z drewna, bo jest bardzo ekologiczny. Nic innego nie jest nam potrzebne. Poza tym mamy dużo zwierząt. Sami jesteśmy wegetarianami. Nie jemy mięsa, bo ono wzmaga agresję. Żyjemy sobie z naszymi zwierzątkami, i jest cudnie. Kury nam codziennie znoszą jajka, a koza daje mleko. Jest to pyszne mleko, kozie należy chyba do najzdrowszych. Nasz pies codziennie wychodzi z nami na spacery. Domu pilnuje nasz kocur, który jest idealnym obrońcą. Potrafi rzucić się na obcych jak pies i złapać za nogawkę. To niespotykane, ale tak właśnie jest. Mamy niecodzienne życie, ale tak jest nam dobrze.

Żyjemy inaczej niż reszta ludzi, z dala od tego całego zgiełku. I to na nas bardzo dobrze wpływa. Cieszymy się, że jesteśmy w zgodzie ze wszystkimi stworzeniami, i matką naturą. Dlatego namawiamy innych do naszego stylu życia, bo ma same pozytywne aspekty.