sklep motorowodny

Tata otworzył sklep dziesięć lat temu. Mieszkamy w Łebie. Łeba to duże miasto i biznes taty jest powiązany z morzem. Tata prowadzi sklep motorowodny. W swoim sklepie zapewnia klientom towar najwyższej jakości.

Sklep motorowodny jest ceniony przez klientów

sklep motorowodnyKlienci bardzo cenią wiedzę i doświadczenie mojego taty. Godny polecenia sklep motorowodny ma bardzo wiele pozytywnych opinii w internecie. Tata przygotowuje nawet dla klientów porady żeglarskie, które drukuje i można je zabierać do domu w trakcie robienia u niego w sklepie zakupów. Wyposażenie jachtów, które można kupić u mojego taty w sklepie jest najwyższej jakości. Tata współpracuje z najlepszymi zagranicznymi producentami. Tata chciałby także otworzyć drugi punkt w Mielnie. Tam planuje otworzyć sklep żeglarski. Poprosił mnie o pomoc w szukaniu lokalu. Lokal musi być spory. Musi pomieścić cały osprzęt żeglarski, który musi znaleźć się w sklepie. W sklepie ma także się znaleźć elektronika jachtów i każde wyposażenie jachtów. Przede mną ważne zadanie. Nic chciałam taty zawieść. Jest dla mnie najważniejszy i lubię mu pomagać. Wykonałam kilkanaście telefonów i udało mi się znaleźć lokal w centrum Mielna na wynajem na bardzo dobrych warunkach. Kiedyś w tym lokalu także był sklep żeglarski. Klientka nie prowadzi już tego sklepu kiedy mąż odszedł na emeryturę ale może poza wynajmem przekazać tacie osprzęt żeglarski, który tam się znajduje. Do tej pory nie było chętnych na wynajem i dlatego wszystko nadal się tam znajduje. Tata stwierdził, że chętnie go zobaczy. Właśnie się tam wybieramy.

Jak tylko tata zobaczył lokal to od razu miał wizje gdzie co ustawi. Tu będzie elektronika jachtowa a tam ustawimy wyposażenie jachtów w kilku sztukach resztę musimy umieścić w katalogu który wydrukujemy. Podpisaliśmy umowę i jutro ruszamy z pracami.