notariusz

Nazywam się Ryszarda i mieszkam w Warszawie. Mamy tutaj bardzo dużo firm i sklepów, jest nawet notariusz na ochocie, dzielnicy gdzie dokładnie mieszkam.

Notariusz z Ochoty najlepszym w mieście

notariuszWiem o tym, bo kiedyś sąsiadka tam była. Notariusz Ochota jest podobno jedną z najlepszych kancelarii w Warszawie, tak twierdzi sąsiadka, bo jej pomogli. Warszawa to w ogóle jet wielkim miastem i wiadomo, że taki notariusz to i w centrum miasta urzęduje, zresztą też wiem od siostry, że u nich jest notariusz na Mokotowie, bo też była. W ogóle to wszyscy notariusze w Warszawie mają swoje siedziby w różnych dzielnicach miasta. Ja to Wam powiem, że nie zawsze mieszkałam w Warszawie. Urodziłam się na wsi i tam spędziłam większość swojego życia. Wiadomo, życie na wsi nie jest łatwe, zwłaszcza jak ma się gospodarstwo. Dzieci dawno uciekły do miasta i zostałam sama. Stwierdziłam, że na jedną osobę to jest za dużo pracy i nie dawałam rady, więc postanowiłam sprzedać wszystko i przyjechać właśnie do Warszawy. Mam małe mieszkanie, ale czego mi trzeba? Nie potrzebuje salonów. A widzicie, wtedy też był u mnie notariusz przecież, zupełnie zapomniałam! Jak sprzedawałam dom, to był podczas załatwiania wszystkich formalności. Też go przysłała jakaś kancelaria notarialna z Warszawy, ale nie mam pojęcia skąd dokładnie, zresztą nie interesowałam się tym. Cieszyłam się, że udało się sprzedać dom na wsi i pojechać do miasta. Polubiłam życie w Warszawie, bo jest tutaj wszystko czego człowiek potrzebuje, no i co najważniejsze na miejscu, że nie trzeba jechać kawał drogi do pobliskiej wsi czy miasta.

Dzisiaj jestem umówiona z sąsiadką, ma przyjść do mnie na kawę, bo dawno nie rozmawiałyśmy. Upiekę jakąś pyszną drożdżówkę, obie bardzo lubimy to ciasto. Milej czas zleci i do kawy będzie smakowała.