sale konferencyjne

W sumie zawsze chciałam pracować w hotelu. W tej pracy nie odstraszała mnie nigdy nawet praca zmianowa. Po prostu zawsze wydawało mi się, że jest to praca bardzo fascynujące i że osoby, które pracują w hotelach są zadowolone.

Sale konferencyjne dla firm

sale konferencyjneW sumie zawsze byłam tam w roli gościa to może po prostu wyglądali na zadowolonych. Mi się jednak wydawało, że może być coś dla mnie. Co prawda wcześniej pracowałam zupełnie gdzie indziej i nie miałam doświadczenia w pracy w hotelu. Jednak mimo to postanowiłam aplikować na to stanowisko.W sumie mieszkam w Gdańsku i hoteli jest tu bardzo dużo ze względu na położenie miasta. W sumie zresztą gdyby hotel mieścił się gdzieś indziej na terenie województwa pomorskiego to też pewnie zdecydowałabym się na taką prace. Znałam języki obce a to chyba najważniejsze w sumie w pracy na recepcji. O tym hotelu, do którego postanowiłam wysłać aplikację wiedziałam, że mają dobry catering w sumie kiedyś nawet zamawiałam coś od nich. W hotelu była dobra restauracja a to przecież bardzo ważne. Czasem byłam bowiem gdzieś w hotelu na szkoleniu gdzie rzeczywiście warunki noclegowe były bardzo dobre ale restauracja nie była za specjalna. W hotelu tym była sala weselna na dwieście osób czyli bardzo duża. W sumie rzadko można gdziekolwiek spotkać tak duże sale weselne. Były też sale konferencyjne w mieście gdańsk przygotowane specjalnie pod firmy. Po kilku dniach od wysłania swojej aplikacji zadzwonił telefon i zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do hotelu. Bardzo się ucieszyłam, bo wiedziałam, że skoro ktoś wybrał moją aplikację i postanowił zaprosić mnie na rozmowę oznaczało to, że po prostu mam szansę.

No może moje szanse były mniejsze niż kogoś kto ma już doświadczenie w hotelarstwie, ale zawsze szanse są. Wszystko w sumie zależy od tego jak wypadnę na rozmowie.