domy z bali

Moi rodzice doszli do wniosku, że chcą się przeprowadzić na wieś. Obydwoje są już na emeryturze i chcieliby zmienić miejsce zamieszkania. Całe życie mieszkali w dużym mieście i myślałam, że pasuje im to że mają wokół siebie tyle wygód.

Domy z bali są ładne

domy z baliJednak mama powiedziała mi, że na starość to chyba wszystko się zmienia i teraz to ona chciałaby mieć jak najwięcej kontaktu z naturą. Jest już po prostu najzwyczajniej w świecie zmęczona tym miejskim zgiełkiem. Tata także ma takie same poczucie. Ja stwierdziłam, że skoro tak to może trzeba sprzedać ich mieszkanie i rozejrzeć się za jakimś małym domkiem na wsi.W końcu ich mieszkanie jest naprawdę spore i myślę, że mogliby dostać za nie naprawdę dobrą cenę. Rodzice stwierdzili, że to dobry pomysł tylko trzeba najpierw znaleźć taki domek. W małej wsi pod miastem powstaje właśnie osiedle gdzie będą domy z bali całoroczne i cena za taki domek nie będzie wcale wysoka. Rodzicom od razu spodobał się ten pomysł. W końcu domy z bali są bardzo ładne i chyba rzadko kto nie chciałby takiego mieć. Takie domy z bali pod klucz powstają naprawdę bardzo szybko. Jest to zupełnie inaczej niż jakby miał to być murowany dom. Zresztą takie domy drewniane pod klucz mają swój urok i są mniej kłopotliwe niż tradycyjne domy. Te domy drewniane z bali tak mi się spodobały, że sama zapragnęłam w takim domu mieszkać. Jednak mnie na taki luksus nie będzie chyba szybko stać. W każdym razie jakoś tak sprawnie poszła sprzedaż mieszkania rodziców i starczyło na to żeby kupić domek. Rodzice byli bardzo szczęśliwi.

Mama już wyobrażała sobie to jak teraz będą naprawdę dużo czasu spędzać w ogrodzie, o którym marzyli przez całe swoje życie. Ja też się cieszę z tej zmiany bo będę miała gdzie spędzać weekendy z dziećmi żeby także odpocząć od miasta.

Więcej na http://www.naturekodom.pl