Renowacja i krzesła warsztatowe

Zajmuję się renowacja wszelkiego rodzaju mebli i nie konieczne muszą być wykonane z drewna. Potrafię odrestaurować każdy mebel bez względu od użytego materiału do ich budowy. Często ludzie przynoszą mi do odnowienia stare meble, wręcz zabytkowe, przy takich trzeba się naprawdę sporo napracować, nie można ich w żaden sposób uszkodzić, mają być tylko odświeżone.

Odnowa krzeseł warsztatowych z czasów wojny

Renowacja i krzesła warsztatoweNie mam prawa zmieniać ich kształtu bez zgody właściciela. Rzadko ktoś chce abym, coś w wyglądzie zmieniła na przykład bym usunęła drzwiczki, czy półkę. Dla wielu są to bardzo cenne pamiątki rodzinne. A ich uszkodzenie może mnie bardzo wiele kosztować. Ostatnio mam prawie same zlecenia na krzesła, nie wiem czemu, ale lepsze to niż nic. Zdarza się też, że coś w meblach naprawiam, więc nie tylko dokonuję ich renowacji. Przez mój warsztat przewinęły się różne meble, tyle ich było, kto by je zliczył. Ostatnio na stanie miałam do naprawy krzesła werek, musiałm tam naprawiać mechanizmy obrotowe, bo były pozacinane. Miałam też bardzo stare krzesła warsztatowe z czasów wojennych, nad nimi pracowałam przez całe dwa tygodnie. Po renowacji wyglądały jak nowe. Rzadko pojawiają się u mnie krzesła negro, albo są takie dobre, albo ludzie je po prostu wyrzucają i kupują nowe. Przedwczoraj klient przyniósł mi wózki osiatkowane, były dość mocno zgniecione.

Nie przyjęłam tego zlecenia i nie z uwagi na ich pogiecie, ale z uwagi, że byłam zawalona inną pracą. Nigdy nie przyjmuję więcej zleceń niż mogę wykonać, to by było nieprofesjonalne.