renowacja felg

Ostatnia przejażdżka moim samochodem nie należała wcale do przyjemnych. Znaczy się jechało się dobrze, do momentu spotkania z największą dziurą, jaką widziałem w całym swoim życiu. Huk był ogromny i dobrze wiedziałem, że tym razem stało się coś niedobrego z moim samochodem.

Renowacja felg jest pomocna

renowacja felgOd razu zatrzymałem się na najbliższej stacji benzynowej. Sprawdziłem stan felg i wpadłem w rozpacz – felga była kompletnie zniszczona! Wyglądało to tak, jakby żadna renowacja felg nie mogła w tej sytuacji pomóc. Mimo wszystko syn namówił mnie na to, bym spróbował – w końcu lepiej było naprawić jedną felgę, niż męczyć się by kupić cały komplet. Postanowiłem sprawdzić jedną z opolskich firm, które się tym zajmowały. Pojechałem i spytałem o to, czy w ogóle ta felga nadaje sie do renowacji. Stwierdzili, że nie ma żadnego problemu. Cena, jaką usłyszałem była znacznie niższa niż to, czego się spodziewałem. Przy okazji przeczytałem ich ofertę – kolejną ich usługą po renowacji felg było malowanie proszkowe, które brzmiało dość interesująco. Postanowiłem zapytać o szczegóły. Był to specjalny sposób malowania, który pozwalał na znacznie lepszy efekt wizualny, a co ważniejsze – świetnie chronił przed korozją. Cena również nie należała do wygórowanych. Po renowacji felg zdecydowałem się również na malowanie proszkowe – w końcu lepiej teraz zainwestować i uchronić się przed korozją, niż za niedługo musieć na nowo przeglądać portale, na których wystawiane były drogie komplety felg. Malowanie proszkowe okazało się dawać świetny wygląd – nawet zdjęcia w ic ulotkach nie przedstawiały tak widocznych różnic wizualnych.

Do tego zostałem zapewniony, że od teraz problem rdzewiejących felg jest kompetentnie poza moim obszarem zmartwień. Przyznam, że poczułem się z tym nieco lepiej – od teraz mogłem zająć się innymi częściami samochodu i konserwacją ich przed rdzą.

Więcej na www.lakierniatecza.pl