panele dekoracyjne

Rodzice mieszkają pod Toruniem. Mają dom z ogrodem. Ja od trzech lat mieszkam i pracuje w Warszawie. Udało mi się znaleźć dobrze płatną pracę. Jestem zadowolona ze swoich wyników i postanowiłam rodzicom zrobić niespodziankę. Za tydzień jadą do sanatorium a ja w tym czasie chciałabym w tajemnicy przeprowadzić u nich remont.

Panele dekoracyjne podobały się rodzicom

panele dekoracyjneEkipę budowlaną już mam zarezerwowaną. Rodzice nigdy się na to nie zgodzili a wiem, ze nie będzie ich stać żeby wyremontować dom. Moje mieszkanie jest urządzone bardzo nowoczesne ale bez przepychu. Rodzicom podobały się tanie panele dekoracyjne, które mam w sypialni. Imitacja białej cegły w kuchni zrobiła na mamie ogromne wrażenie. Już dawno nie zareagowała tak pozytywnie na jakąś rzecz. Cegła dekoracyjna w przedpokoju była podobna do cegły, z której jest zbudowany dom moich rodziców. Dzięki temu przedpokój bardzo dobrze mi się kojarzy. Mam powieszone także fotografie rodzinnego domu i rodziców. W salonie fachowcy polecili mi żeby założyć panele ścienne 3d i do tej pory jestem zachwycona, że ich posłuchałam. Panele ścienne 3d pięknie się prezentują i były tanie w zakupie. Panele 3d gipsowe mam założone na tarasie. Chciałabym w podobnej tonacji urządzić dom moich rodziców. Fachowcy będą mieli na to dwa tygodnie. Pod koniec muszę tam jeszcze podjechać i wszystko sprawdzić. Poza tym będę musiała całe mieszkanie posprzątać żeby rodzice byli zadowoleni. Rodziców dom jest dosyć duży. W pokoju gościnnym i sypialni fachowcy założyli panele dekoracyjne. W kuchni imitacja białej cegły pięknie komponowała się z meblami rodziców.

W salonie budowlańcy założyli panele ścienne 3d. Praca została wykonana sprawnie i zaskoczyłam się że pomieszczenia były dosyć czyste. Nastawiałam się, ze będzie mnie czekać generalne sprzątanie.