Od wielu lat pracuje w branży reklamowej. Tzn. dostaje zlecenia od wielu firm, którym mam wykonać reklamy, muszę czasem wykonać im strony internetowe, gdyż biorąc pod uwagę moje wykształcenie, czyli to, że jestem informatykiem to jest rzecz sensowna i do tego często pozycjonuje strony tak, aby dana osoba znajdowała się jak najwyżej w wyszukiwarce.

Noclegi w Szklarskiej Porębie – jak reklamować?

noclegi szklarska porębaDlatego też, gdy na przykład przyszła do mnie para, która chciała zareklamować swoje noclegi. Poprosiłam ich o opowiedzenie czegoś więcej, między innymi jakie miasto, jakie miasta są w okolicy, jakie atrakcje można tam znaleźć, pokazali mi zdjęcia, które zrzuciłam na swój komputer, by zastosować przy wykonywaniu strony internetowej. Jako, że poprosili o pełny zestaw usług, czyli wszystko, co wcześniej wypisałam, to od razu gdy wyszli zabrałam się do pracy. Wykonanie sensownej strony internetowej nie zajmuje mi długo, ale spersonalizowanie jej jest bardziej skomplikowaną rzeczą, dlatego przy pracy prawie bez przerwy w dwa dni strona wyglądała całkiem dobrze. By ułatwić wyszukiwanie dodałam takie tagi jak noclegi karpacz. Potem wzięłam się za pozycjonowanie, co zajęło mi z trzy/cztery godziny, gdzie używając różne frazy takie jak najlepsze noclegi szklarskiej porębie i okolicy. Aby było więcej możliwości wyszukać tę stronę dodałam jeszcze kilka tagów, między innymi noclegi wisła, gdyż może Wisła nie jest aż tak niedaleko, to jednak jakim problemem w dzisiejszych czasach jest dojechanie z niej do Karpacza?

Wydaje mi się, że to nie jest żaden problem, biorąc pod uwagę to, że większość ludzi przyjeżdża samochodem, a nawet jeśli korzystają z pociągów czy autobusów to i tak dojazd nie jest taki zły i do tego można znaleźć naprawdę sporo dostępnych środków transportu które za niewysoką cenę zawiozą nas z jednego miasta do drugiego.